Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 23.09.2020

Thorsman LED – niezawodne lampy warsztatowe firmy Schneider Electric

Jeśli jesteś elektrykiem, serwisantem, budowlańcem czy mechanikiem i potrzebujesz dobrej jakości oświetlenia, aby wykonywać swoją pracę, to seria lamp warsztatowych Thorsman LED od Schneider Electric jest właśnie dla Ciebie! Dzięki serii lamp Thorsman LED praca staje się łatwiejsza, efektywniejsza oraz bardziej komfortowa.

Produkty oświetleniowe Thorsman LED
linia

Produkty serii Thorsman od Schneider Electric charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, ponadprzeciętną wydajnością oraz niezawodnością. Lampy Thorsman mają bardzo wysoki stopień ochrony przed wilgocią i pyłem IP54 oraz stopień wytrzymałości mechanicznej IK07. Dzięki temu mogą być wykorzystywane przy pracy w każdych warunkach: zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, zarówno w miejscach narażonych na działanie wilgoci jak i przypadkowe uszkodzenie. Nowoczesna technologia LED sprawia, że lampy Thorsman emitują świtało o neutralnej barwie oraz zapewniają dużą efektywność energetyczną, a także dużą żywotność produktu (do 50 000 godzin ciągłego świecenia).

Lampy warsztatowe Thorsman LED

Lampy warsztatowe Thorsman LED zostały stworzone, aby ułatwić Ci pracę przy słabym oświetleniu. Nowoczesne diody LED zostały równomiernie rozłożone w całej oprawie lampy, co sprawia, że powierzchnia, na którą skierujemy światło jest dokładnie oświetlona. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu matowego klosza polimerowego, światło emitowane przez lampę LED jest bezcieniowe, dzięki czemu doskonale widać wszystkie niedoskonałości na powierzchni, na której pracujemy. Lampy warsztatowe Thorsman LED oferowane są w kilku wariantach, o różnych rozmiarach i funkcjach, abyś mógł dobrać lampę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Lampa Thorsman 18 LED, o mocy 18 W zapewnia strumień świetlny o mocy 1500 lm. Jest to lampa niezwykle kompaktowa, o wadze 1 kg, którą możesz łatwo transportować i ustawić w dowolnym wygodnym dla Ciebie miejscu.
Model Thorsman 30 LED, o mocy 30 W zapewnia strumień świetlny o mocy 2850 lm. Wyposażony jest w gniazdo 16A, do którego możesz podłączyć dodatkowe urządzenia elektryczne. Lampa ta posiada również specjalny opatentowany pasek, który daje możliwość powieszenia lampy w dowolnym miejscu. Lampa Thorsman 50 LED, o mocy 50 W zapewnia strumień świetlny o mocy 4000 lm. Przeznaczona jest do silnego oświetlania dużych powierzchni. Wyposażona jest w 2 gniazda elektryczne 16 A oraz pasek. W ofercie lamp Thorsman LED znajduje się również model posiadający wbudowany akumulator: Thorsman 17R LED, o mocy 17 W i dwóch trybach: o strumieniu świetlnym 1500 lm lub 750 lm. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł oświetlić każdą powierzchnię, niezależnie, gdzie się znajdujesz!

Obudowy lamp Thorsman LED wyprodukowane są z wytrzymałego nowoczesnego tworzywa, dzięki czemu lampy są lekkie (od 1 kg do 2,4 kg) i nie nagrzewają się. Wszystkie lampy posiadają też specjalną gumową powłokę, która chroni lampę przed wstrząsami oraz szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Lampy wyposażone są też w regulowane podstawki, dzięki czemu mogą być ustawione w dowolnej pozycji lub zamocowane do statywu Thorsman, a Ty idealnie dopasujesz oświetlenie do swoich wymagań.Akcesoria do lamp warsztatowych

W ofercie serii Thorsman firmy Schneider Electric znajdują się także rozkładane statywy i wsporniki, na których możesz zamontować lampy Thorsman LED, dla lepszego rozsyłu światła i oświetlenia jeszcze większej powierzchni. Statywy charakteryzują się solidną konstrukcją z aluminium i zapewniają udźwig do 150 kg oraz wysoką stabilność. Maksymalna wysokość statywu po rozłożeniu to 310 cm.Latarki Thorsman LED

Jeśli jednak poszukujesz mniejszego i bardziej poręcznego źródła światła, wypróbuj latarkę Thorsman Mini LED. Latarka waży zaledwie 175 g i dzięki kompaktowej budowie łatwo zmieści się np. do kieszeni. Pomimo niewielkich rozmiarów, latarka zapewnia strumień świtała o mocy aż 280 lm. Dodatkowo, latarka posiada uchwyt na pasek, regulowaną podstawkę z magnesem oraz obrotowy hak, przez co jest niezwykle ergonomiczna. Wyposażona jest w akumulator, dzięki któremu może pracować aż do 8 godzin bez konieczności ładowania. W zestawie dostarczana jest również ładowarka USB.Latarki czołowe Thorman LED

Jeśli w Twojej pracy potrzebujesz latarki, z której będziesz mógł korzystać bez użycia rąk, oraz która oświetlać będzie dokładnie obszar, na który obecnie patrzysz, wypróbuj latarkę czołową Thorsman LED. Latarka czołowa Thorsman posiada specjalne czujniki ruchu, które włączą i wyłączą latarkę, kiedy to potrzebne, bez konieczności ręcznego załączania. Latarka wyposażona jest we wbudowany akumulator, który pozwala na nieprzerwaną pracę latarki aż do 5 godzin po jednokrotnym ładowaniu. Latarka dostarczana jest w zestawie z ładowarką USB.


W ofercie produktów wyposażenia warsztatowego firmy Schneider Electric znajdują się również przedłużacze bębnowe, mierniki i multimetry, a także taśmy izolacyjne i opaski kablowe. Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem produktów na Strefie Producenta Schneider


Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: