Podziel się wiedzą:

Taśmy LED marki DIVOLE - satysfakcja klienta przy zachowaniu konkurencyjnej strategii cenowej

taśmy led divole
Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Divole to światowa marka taśm LED wykonanych w oparciu o najnowsze technologie. Głównym celem działalności jest dostarczenie do naszych klientów najwyższej klasy produktów, które spełnią wszelkie oczekiwania oraz wpłyną na satysfakcję wynikającą z ich użytkowania.

Spis treści:

  1. Taśmy LED Divole - stylowe oświetlenie dekoracyjne
  2. Wybór odpowiedniej barwy światła

Taśmy LED Divole - stylowe oświetlenie dekoracyjne

Taśmy LED marki DIVOLE to najczęściej stosowane rodzaje taśm oświetleniowych. Dzięki wysokiej odporności na warunki, gdzie występuje ekspozycja na wilgoć i wodę, nasze taśmy są wyborem gwarantującym długą żywotność. Pasek LED w taśmach o szczelności IP65 doskonale radzi sobie również z kurzem i zanieczyszczeniami dzięki warstwie ochronnej powlekającej diody LED.

Taśmy LED mogą być używane do tworzenia różnych układów oświetlenia w pomieszczeniach, takich jak korytarze, hol, salon czy kuchnia. Można je stosować jako podświetlenie sufitu, oświetlenie punktowe, podświetlenie listew przypodłogowych lub jako podświetlenie półek i witryn.

Takie rozwiązania są szeroko stosowane do oświetlania dekoracyjnego wewnątrz i na zewnątrz budynków. Można je zamontować na schodach, półkach, podwieszanym suficie, meblach, balustradach, przy suficie podwieszanym, czy też jako podświetlenie ścian i obrazów. Pozwalają one na tworzenie przyjemnej atmosfery, akcentowania konkretnych elementów wnętrza oraz dodawanie koloru i stylu.

oświetlenie kuchni taśmami led

Wybór odpowiedniej barwy światła

Jedną z najważniejszych cech przy wyborze taśm LED jest barwa światła. W zależności od temperatury barwowej źródła światła możemy podzielić nasze produkty na barwę ciepłą, zimną oraz neutralną (zwana też uniwersalną). Wartość temperatury barwowej pozwala określić rodzaj barwy światła – im jest ona niższa, tym światło żarówki będzie cieplejsze, a im wyższa – tym zimniejsze.

Taśmy LED są łatwe w instalacji i dostępne w różnych barwach - ciepłej, zimnej oraz neutralnej, co czyni je wszechstronną opcją oświetlenia. Można je przyciąć na żądaną długość i przymocować do powierzchni za pomocą podkładu samoprzylepnego.

Barwa ciepła
Taśmy LED o barwie ciepłej są dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie projektujemy pomieszczenia do codziennej domowej aktywności, lub pomieszczeń nastawionych na relaks. Taśmy o ciepłej barwie idealnie sprawdzą się w salonie, jadalni oraz sypialni. Barwa ta bardzo dobrze sprawdzi się jako oświetlenie główne oraz w miejscach, gdzie poszukujemy akcentowego doświetlenia wybranych przedmiotów czy całych mebli.

Barwa neutralna
Barwa neutralna jest najbardziej zbliżona do światła słonecznego. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie nasze oczy zmuszone są do wysiłku: w biurach, w pomieszczeniach domowych. Jest to najbardziej uniwersalna barwa światła, która wiernie oddaje kolory.

Barwa zimna
Taśma LED w barwie białej zimnej może być stosowana w gospodarstwach domowych jako element dekoracyjny. Zimne światło posiada błękitną poświatę, wprowadzając do pomieszczenia uczucie chłodu. Taśma doskonale sprawdzi się jako podświetlenie elementów wystroju pomieszczenia. Barwa zimna wykorzystywana jest również do oświetlenia stanowisk pracy co wpływa na naszą koncentrację.

biuro oświetlone taśmami LED divole
Jednopixelowy obrazek