Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 19.02.2020

TMM1 NFC – przekaźnik czasowy z technologią NFC

Podpis zdjęcia

TMM1 NFC – nowy przekaźnik czasowy LOVATO Electric z technologią NFC. Jest to przekaźnik wielozakresowy, wielonapięciowy i wielofunkcyjny z 1 wyjściem przekaźnikowym. Przekaźnik zmienia jakość pracy producentów rozdzielni, producentów maszyn i końcowych użytkowników.
linia
Podstawowe parametry techniczne przekaźnika czasowego TMM1 NFC:

- napięcie zasilania pomocniczego: 12…240VAC/DC;
- zakresy skali czasowej: od 0,1 sekundy do 999 dni (z możliwością regulacji);
- 40 funkcji czasowych;
- możliwość pracy jako licznik i licznik godzin;
- wyjście przekaźnikowe z zestykiem przełącznym o obciążalności 8A 250 VAC;
- wejście sterujące do włączania funkcji lub przerwy w odliczaniu;
- obudowa modułowa o szerokości 1 modułu, montażu na szynie DIN 35mm.

Programowanie

Programowanie jest możliwe tylko z poziomu smartfona przy wykorzystaniu aplikacji LOVATO NFC (do pobrania za darmo z Google Play.

Podpis zdjęcia

SZEROKI WYBÓR FUNKCJI

Dostępnych jest 40 funkcji m.in. opóźnione zadziałanie, opóźnione odpadanie, praca cykliczna, generator impulsów, przełączanie przekaźnika ON-OFF, watchdog, przekaźnik impulsowy ze startem od otwarcia lub zamknięcia zestyku, filtr analogowy i inne. Dostępne są również różne warianty powyższych funkcji, w tym istnieje możliwość przerwy w odliczanym czasie i ponowne ustawienie wartości zadanej lub kasowanie zliczania przez zestyk zewnętrzny.

Podpis zdjęcia

WYSOKA DOKŁADNOŚĆ I PRECYZJA PRZY USTAWIANIU ZAKRESU CZASU

Możliwość ustawienia czasu od 0,1 sekundy do 999 dni , nieosiągalne przy ustawieniach przy użyciu potencjometrów. Programowanie przy użyciu komunikacji NFC zapewnia doskonałą dokładność ustawień czasów i progów zadziałania. Ta funkcjonalność zapewnia redukcję czasu poświęcanego na ustawianie urządzeń, w szczególności, gdy dotyczy programowania powtarzalnego, a dodatkowo ogranicza możliwość popełnienia błędu u w ustawieniach

Podpis zdjęcia

OCHRONA – ZABEZPIECZENIE HASŁEM

Dostęp do ustawień można zabezpieczyć, przy użyciu aplikacji LOVATO NFC, 4 cyfrowym hasłem dostępu. Zapobiega to zmianie ustawień przez nieautoryzowany personel.

Podpis zdjęcia

KORZYSTANIE Z APLIKACJI LOVATO NFC

Podstawowe menu składa z czterech części: M01 – OGÓLNE M02 – LICZNIKI M03 – HASŁO M04 – LICZNIKI GODZIN Zwykle do ustawienia wybranej funkcji i nastaw czasowych wystarcza skorzystanie z menu M01 – OGÓLNE. W tym menu mamy możliwość wybrania funkcji czasowej, podstawy czasu, wartości zadanych czasu (mnożniki) oraz trybu kasowania. Pozostałe menu wykorzystuje się w przypadku zastosowania przekaźnika czasowego TMM1 NFC jako licznika oraz w przypadku ustawienia hasła dostępu do parametrów przekaźnika.

Podpis zdjęcia

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: