Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 02.12.2018

Systemy OBO-Quick stanowią trzy różne rodzaje konstrukcji, które doskonale nadają się do przeróżnych typów prac montażowych

Podpis zdjęcia
Dzięki połączeniu kilku elementów - wieloletniego doświadczenia, dogłębnej wiedzy eksperckiej oraz najlepszych produktów, jesteśmy w stanie bardzo ułatwić Twoją pracę bez większego wysiłku. Dlaczego? Bo wiemy, jak bardzo istotne jest stosowanie materiałów niezawodnych i łatwych w instalacji.
linia

Rodzina OBO-Quick, obejmuje bezhalogenowe uchwyty i rury elektroinstalacyjne pozwalające na montaż i zabezpieczenie przewodów i kabli instalacji elektrycznej, która daje oszczędność czasu przeznaczonego na prace montażowe. Systemy połączeń i zamocowań VBS są niezawodne i gwarantują efektywną pracę – szybko, solidnie i bez większego wysiłku.

Poznaj rodzinę OBO-Quick:
Podpis zdjęcia

Uchwyty Quick typu 2955 pasują do wszystkich metrycznych rur elektroinstalacyjnych oraz do otwieranych rur OBO Quick-pipe. Ich kształt umożliwia optymalne zamocowanie rury oraz automatyczne obrócenie uchwytu do odpowiedniej pozycji.

Podpis zdjęcia

Rury elektroinstalacyjne z serii Quick-Pipe umożliwiają bardzo szybkie wkładanie kabli - nawet przy późniejszych modyfikacjach instalacji.

Podpis zdjęcia

Uchwyty Multi-Quick są uniwersalne dzięki bezstopniowym zakresom mocowania i obejmują cały typoszereg średnic przewodów od 15 do 37 mm tylko. Są nie tylko łatwe do zainstalowania, ale także pozwalają zaoszczędzić miejsce w walizce montażowej.

Podpis zdjęcia

Obejma zbiorcza jest idealna do ogólnego zastosowania i nadaje się do montażu ściennego i sufitowego. Kołki lub gwoździe można wstrzeliwać za pomocą osadzaka lub pistoletu gazowego.

Podpis zdjęcia

Bezśrubowe złączki do przewodów elektrycznych sztywnych oraz elastycznych. Przetestowane zgodnie z EN 60998.

Podpis zdjęcia

Rozdzielne końcówki są dedykowane zarówno do elektroinstalacyjnych rur metrycznych jak i w rozmiarach PG. Mogą być zakładane na końcówki rur zarówno przy montażu nowych instalacji jak i przy modernizacji lub naprawach instalacji już istniejących. Szybki montaż końcówek jest możliwy bez rozłączania przewodów.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sprawdź co będzie szybsze - OBO czy kawa?

 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: