Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 22.10.2018

Suszarki elektryczne – doskonałe rozwiązanie na chłodne dni.

Podpis zdjęcia
Suszarki elektryczne stanowią grupę produktów, które cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników. Wszystko dzięki uniwersalności i różnorodności zastosowań.

Istnieje możliwość wyboru suszarek elektrycznych spośród modeli bezcieczowych, o lekkiej konstrukcji, przeznaczonych głównie do suszenia ręczników i wilgotnych części garderoby. Są to produkty odporne na niskie temperatury w pomieszczeniach nieogrzewanych, nawet w stanie wyłączonym. Spośród dostępnych suszarek bezcieczowych Instal-Projekt, możemy wyróżnić m.in. modele: SPINA ELECTRO (zdj.1), MEDIO ELECTRO, VIKING SLIM ELECTRO, PRIMAVERA i SUSHI ELECTRO.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaZdjęcie nr 1

Drugą grupą są suszarki cieczowe, których konstrukcja oparta jest na korpusach grzejników łazienkowych, wypełnionych ciekłym medium oraz wyposażonych w grzałki elektryczne z możliwością regulacji temperatury i czasu pracy. Tę grupę produktów cechuje duża moc, którą warunkuje właściwie dobrana grzałka elektryczna.

Suszarki cieczowe takie jak STICK ELECTRO (zdj.2) i POP STAR ELECTRO, z uwagi na swoją konstrukcję charakteryzują się dużą pojemnością cieplną, czyli długim czasem utrzymywania ciepła po wyłączeniu oraz możliwością regulacji temperatury pracy w zakresie od 20 oC do nawet 70 oC.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaZdjęcie nr 2

Dzięki wdrożeniu innowacyjnej technologii produkcji, w połączeniu z inteligentnym systemem dotykowego sterowania parametrami pracy grzałki elektrycznej zamontowanej w korpusie grzejnika, powstał wyjątkowy produkt elektryczny – suszarka cieczowa POP STAR ELECTRO (zdj.3). Smukła, asymetryczna konstrukcja znacząco zwiększa funkcjonalność grzejnika ułatwiając suszenie wilgotnych części garderoby na jego poziomych elementach. Optymalnie dobrana moc grzałki do wydajności korpusu grzejnika zapewnia uzyskanie właściwej temperatury niezbędnej do suszenia w komfortowych warunkach.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaZdjęcie nr 3

POPSTAR ELECTRO to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, gdzie nie ma rozprowadzonej instalacji centralnego ogrzewania lub funkcjonuje jedynie ogrzewanie podłogowe. Jedyne czego potrzebujemy to sprawna instalacja elektryczna i miejsce do montażu suszarki uwzględniające strefy bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań normy w zakresie obowiązujących stref bezpieczeństwa przy montażu urządzeń elektrycznych znajdują się w linku poniżej:

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suszarka elektryczna POP STAR ELECTRO może z powodzeniem pracować w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użytkowanych sezonowo, w których temperatura w okresach zimowych może spaść poniżej 00C. Grzałka wbudowana w korpus grzejnika i podłączona wtyczką do instalacji elektrycznej, posiada inteligentny system zapobiegający zamarzaniu (antifreeze), uruchamiający się po wykryciu temperatury cieczy wewnątrz grzejnika poniżej 40C.

Dotykowe sterowanie mocą urządzenia jest intuicyjne. Korzystnym rozwiązaniem jest wykorzystanie funkcji TIMER dzięki której możemy używać suszarki ustawionej na określoną moc w trybie 2, 4, 6 lub 8 godzinnym. Grzałka elektryczna HOT2 zastosowana w suszarkach POP STAR ELECTRO posiada wielostopniowy system zabezpieczeń przed przegrzaniem oraz inteligentną kontrolę pracy i funkcję sygnalizacji awarii.

Szczegółowa instrukcja obsługi grzałki HOT2 znajduje się w linku poniżej:

 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: