Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 22.08.2019

Seria MINI polskiego producenta: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Podpis zdjęcia
Seria podtynkowa MINI powstała z miłości do minimalizmu. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza.
linia

MINI - istotny detal

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego o nazwie MINI jest najnowszą propozycją kolekcji gniazd i łączników firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. z Nekli. Produkty MINI łączą najważniejsze zalety współczesnego wzornictwa, jakimi są oszczędna forma podporządkowana funkcji, którą spełnia łącznik i gniazdo w pomieszczeniu, z estetyką wykończenia i nowoczesną kolorystyką, spójną z aktualnymi trendami kolorystycznymi w wyposażeniu wnętrz. Niewielkie rozmiary ramek sprawiają, że kompletny produkt montowany w ścianie jest dyskretny - uzupełnia koncepcję projektanta, nie wprowadzając rewolucyjnej zmiany do stylistyki wnętrza.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaMechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem 2P+Z (przesłony torów prądowych) czarny mat + ramka pośrednia złota + ramka uniwersalna z tworzywa potrójna czarny mat.

Kolorystyka serii

Ramki serii MINI to najmniejsze, dostępne na rynku polskim produkty tego typu. Występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej i umożliwiają montaż mechanizmów w poziomie lub w pionie (fot. 1). Zarówno ramki jak i mechanizmy MINI są dostępne w następujących kolorach: biały, srebrny metalik, grafitowy, szary mat, grafitowy mat, czarny mat i złoty. Seria MINI zapewnia wiele możliwości doboru kolorystyki osprzętu spójnie z założeniami architektonicznymi i estetyką wnętrza. Kolorystyka serii daje możliwość tworzenia różnych kombinacji kolorystycznych w zakresie mechanizmów i ramek uniwersalnych (fot. 2-4). Dodatkowym elementem, który można zmieniać są ramki pośrednie - delikatne akcenty kolorystyczne, nadające osprzętowi oryginalności. Do ramek uniwersalnych oraz mechanizmów w tym samym kolorze można dobrać inny kolor ramek pośrednich, które oprócz podstawowej palety 7 kolorów osprzętu MINI są dostępne dodatkowo w 12 kolorach pastelowych: pudrowy róż, liliowy, lawendowy, kanarkowy, orzech ziemny, brzoskwiniowy, miętowy, lodowy błękit, lazurowy, czekoladowy, wrzosowy i szmaragdowy.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaPrzykładowe kombinacje kolorystyczne produktów serii MINI.
Funkcjonalny system

Seria MINI zawiera szeroką gamę różnych typów łączników i gniazd, zróżnicowanych pod względem funkcji i zastosowania. Oprócz łączników klawiszowych seria obejmuje wyjątkowe, nietypowe łączniki z mechanizmem dźwigniowym. Poza standardowymi pojedynczymi i podwójnymi gniazdami elektrycznymi do serii MINI należą również wszelkiego rodzaju gniazda abonenckie RTV i RTV-SAT, antenowe TV i SAT, telefoniczne i komputerowe, multimedialne jak i osprzęt elektroniczny: elektroniczne regulatory oświetlenia czy temperatury, elektroniczne sterowniki roletowe oraz czujnik ruchu. Uzupełnieniem serii są puszki natynkowe, które umożliwiają montaż osprzętu wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości prowadzenia instalacji elektrycznej podtynkowej. Poszczególne elementy puszki natynkowej pojedynczej i modułu rozszerzającego łączy się ze sobą bez użycia narzędzi, tworząc puszki o dowolnej wielokrotności.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaMechanizm łącznika jednobiegunowego w stylu amerykańskim biały + mechanizm ładowarki USB pojedynczej biały + ramka pośrednia szmaragdowa + ramka uniwersalna z tworzywa podwójna biała.
Sposób sprzedaży

Ramki uniwersalne oraz mechanizmy gniazd i łączników są sprzedawane osobno. Mechanizmy gniazd i łączników są sprzedawane z ramką pośrednią w tym samym kolorze. Ramki pośrednie w innym kolorze niż kolor mechanizmu można kupić osobno.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaSposób sprzedaży produktów serii MINI.
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: