Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 17.07.2019

Seria Kontakt Simon 54: Dobrze mieć ją w domu

Podpis zdjęcia
Simon 54 to nowoczesna linia osprzętu oparta o niezawodne i łatwe w montażu mechanizmy, wyróżniająca się przede wszystkim dobrą formą oraz pożądaną kolorystyką. Paleta barw ramek i klawiszy została specjalnie dobrana tak, aby pasowały do siebie w każdym zestawieniu kolorystycznym, takim, jakie tylko sobie wymarzysz. Simon 54 to produkty wysokiej jakości, ale też w rozsądnej cenie, dzięki czemu mogą stać się ozdobą każdego domu, a nawet biura.
linia

Podpis zdjęcia

Prezentowana seria Simon 54 to wybór najróżniejszych gniazd i gniazdek, które zostały świetnie wykończone. Ciekawa kolorystyka będzie stanowić wyśmienite uzupełnienie różnych stylów wystroju Twoich czterech kątów. Jeżeli zależy Ci na elegancji i prostocie w obsłudze oraz montażu, to produkty te znajdą zastosowanie. A oprawy oświetleniowe LED mogą służyć do oświetlania schodów i korytarzy – ich wielką zaletą jest możliwość montażu w ramkach wielokrotnych.

Podpis zdjęcia

Podpis zdjęcia
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: