Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 05.06.2020

Schneider Electric prezentuje najnowsze rozwiązania gamy Harmony

Podpis zdjęcia

Personalizowane produkty Harmony
linia

Schneider Electric wprowadza możliwość personalizacji produktów z serii Harmony XB4 oraz Harmony XB5, aby w pełni dostosować je do potrzeb klienta i jego aplikacji. Rozwiązanie to zapewnia większą estetykę i poprawia wygląd, ale również znacząco wpływa na ergonomię maszyny. Jej operator w szybki i bardziej intuicyjny sposób jest w stanie odnaleźć i wcisnąć odpowiedni element, tym samym poprawiając produktywność i bezpieczeństwo miejsca pracy. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji kaset sterowniczych oraz etykiet.

Podpis zdjęcia

Stworzone przez Schneider Electric narzędzie do personalizacji oferuje możliwość:

- nadania koloru tła
- wstawienia napisu o danej czcionce i wielkości
- wstawienia prostego piktogramu
- wgrania własnego zdjecia w wysokiej rozdzielczości

Dostępne możliwości personalizacji:

- Oznaczenia na przyciskach oraz wkładkach wskaźników świetlnych
- Oznaczenia na kołnierzach wszystkich przycisków krytych
- Oznaczenia na kasetach sterowniczych
- Oznaczenia na akcesoriach takich jak panele i tablice z legendą
- Stworzenie własnych naklejek, na których oznaczone zostaną miejsca na otwory w przypadku dodania przycisków oraz odpowiednie oznaczenia co pozwoli zaoszczędzić bardzo dużo czasu

Narzędzie do personalizacji produktów jest dostępne na naszej stronie internetowej www.se.com/pl. Sprawdź instrukcję jak personalizować przyciski serii XB4, XB5, kasety sterownicze czy specjalne etykiety

Harmony – Przyciski awaryjnego zatrzymania z podświetlanym pierścieniem
Podpis zdjęcia

Podświetlane pierścienie to rozwiązanie, które pomaga w szybki i łatwy sposób odnaleźć przycisk awaryjnego zatrzymania odpowiedzialny bezpieczeństwo pracy. Przyciski, dzięki swojej solidnej konstrukcji, zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz spełniają wszystkie wymagane normy i dyrektywy maszynowe.

Do nabycia dostępne są wersje kompletne przycisków oraz same podświetlane pierścienie, które są kompatybilne ze standardowymi przyciskami bezpieczeństwa znajdującymi się w ofercie.

Harmony – Wyświetlacze i liczniki panelowe

Podstawowe i konfigurowalne wyświetlacze panelowe to rozwiązanie, które oferuje szerokie możliwości wizualizacji danych. Zapewnia to dużo większą przejrzystość paneli operatorskich oraz urządzeń sterowniczych. Szeroka oferta nowych akcesoriów już dostępna.

Harmony – porty XB5PUSB3 oraz XB5PURJ45
Podpis zdjęcia

Najnowsze interfejsy USB 3.0 oraz RJ45 Ethernet. Zaprojektowane tak, aby ułatwić dostęp do szafy sterowniczej, interfejsy USB 3.0 oraz RJ45 Ethernet umożliwiają aktualizację programów na panelu HMI lub sterowniku PLC oraz podłączenie do sieci Ethernet bez potrzeby otwierania szafy. Wyprowadzenie gniazd komunikacyjnych na zewnątrz ułatwia korzystanie z układu sterowania oraz poprawia bezpieczeństwo. Dzięki dodatkowym płytkom ochronnym ZBSP1, ZBSP2 można uzyskać odpowiedni stopień ochrony IP, a metalowa płytka ochronna ZBSP3 zapewnia dodatkowo IP69.

Harmony – potencjometry serii XB4 oraz XB5
Podpis zdjęcia

Gama kompletnych plastikowych i metalowych potencjometrów przystosowanych do sterowania przemiennikami częstotliwości lub regulowania podstawowych ustawień dla serii XB4 oraz XB5. Dzięki kompletnemu zestawowi, nie jest wymagane przygotowanie dodatkowych komponentów, takich jak rezystor, a montaż jest przeprowadzany intuicyjnie i bezproblemowo.

Harmony – Konfigurowalne wyświetlacze

Używane do tworzenia wizualizacji paneli dotykowych bez konieczności programowania zdalnymi narzędziami. Montowane na panelu sterowania lub bezpośrednio na przedniej części urządzenia.

Oferta obejmuje 2 wyświetlacze o wejściach analogowych 0...10 V, 4...20 mA oraz pozwala na wizualizację danych w postaci liczbowej, słupkowej i metrycznym. Zapewniony jest stopień ochrony IP65 na przedniej stronie, a temperatura robocza może wynosić od 0 do 50 °C.

Dodana została możliwość rozszerzenia o dodatkowe 2 wejścia temperaturowe, 2 wejścia analogowe, 2 wyjścia analogowe.

Harmony – Przełączniki biometryczne USB
Podpis zdjęcia

Przełącznik biometryczny z czytnikiem linii papilarnych przeznaczony jest do stosowania w przemyśle w celu ochrony dostępu do systemów sterowania i maszyn. Nowe, innowacyjne rozwiązanie zgodne z wymaganymi normami.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: