Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 17.12.2020

Rozwiązania dla branży budowlano-remontowej i konstrukcyjnej od Norton Clipper


Wynalezienie pierwszej piły murarskiej, opatentowanie pierwszej tarczy diamentowej spawanej laserowo, wprowadzenie na rynek Silencio - najcichszej tarczy diamentowej do cięcia, opracowanie i wdrożenie technologii narzędzi diamentowych i-HD to kroki milowe w ponad 80-letniej historii marki Norton Clipper, które zrewolucjonizowały oblicze branży budowlanej i konstrukcyjnej.

linia
Norton Clipper dziś

Dziś Norton Clipper nieustannie rozwija swoją ofertę lekkich maszyn budowlanych i narzędzi diamentowych oraz wyznacza standardy w branży. Pełna gama produktów przeznaczonych do wszystkich operacji cięcia i szlifowania na placu budowy: od budownictwa mieszkaniowego, po duże projekty inżynieryjne. Jesteśmy w stanie wyposażyć Cię w najbezpieczniejsze i najmocniejsze tarcze diamentowe, maszyny i narzędzia ścierne, które nie tylko zwiększają komfort pracy, ale także przyczyniają się do ochrony zdrowia i środowiska.

Tarcze diamentowe Norton Clipper
Podpis zdjęciaTarcze diamentowe Norton Clipper

Dlaczego Norton Clipper

Produkty ścierne oferowane przez Norton Clipper są przede wszystkim bezpieczne. Znaki oSa (Organization for the Safety of Abrasives) oraz FEPA (European Producers of Abrasives) umieszczone na produktach gwarantują, że spełniliśmy wszystkie europejskie wymogi co do standardów zdrowia i bezpieczeństwa.

Stosowane w naszych maszynach rozwiązania antywibracyjne zmniejszają drgania ramion i dłoni, zwiększając komfort operatora i zmniejszając ryzyko narażenia na choroby zawodowe. Innowacyjność mamy w naszym DNA. Zdobywca 10 nagród za innowacyjność - linia cichych tarcz Silencio, które generują 30-krotnie mniej hałasu niż tarcze konwencjonalne, pozwala na prowadzenie prac budowalnych w każdym miejscu i o każdej porze. Opracowana technologia infiltracji wysokiej gęstości i-HDTM umożliwiła zaprojektowanie bardzo wytrzymałych segmentów, które charakteryzują się równomiernym zużyciem i pozostają nienaruszone podczas intensywnej i szybkiej pracy tarczy.

Ułatwiamy pracę. Oferta marki jest bardzo szeroka, dlatego dla tarcz diamentowych stosujemy rozwiązania graficzne na etykiecie i opakowaniu, ułatwiające wybór odpowiedniego produktu, symbol diamentów dla wyróżnienia jakości tarcz oraz kolory określające rodzaj materiału. Dzięki temu wybór tarczy jest bardzo szybki i prosty.

Maszyny Norton Clipper
Podpis zdjęciaMaszyny Norton Clipper

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Łączy nas napięcie
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: