Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 14.06.2019

QOLTEC – UZNANA MARKA

Podpis zdjęcia
Wysokiej jakości produkty marki Qoltec są obecne na rynku europejskim od prawie 20 lat. Wszystkie posiadają certyfikaty wymagane przez unijne prawo i spełniają wymogi europejskich norm CE. Wiele z nich powstało z wykorzystaniem licencjonowanych technologii takich jak Qualcomm® Quick Charge™ albo w ramach udziału w programach partnerskich takich jak MFI Program firmy Apple.
linia
Specjalista od zasilania - dla domu, biura, biznesu

Qoltec to przede wszystkim marka sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego do zastosowań domowych, biurowych i biznesowych. Uznanie zdobyła dzięki kompleksowemu podejściu do problemu zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych – w swoim asortymencie ma akumulatory AGM, ładowarki i zasilacze, baterie do smartfonów, laptopów i elektronarzędzi, zasilacze awaryjne UPS, inwertery solarne oraz różnego rodzaju kable i przejściówki.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaZasilacze awaryjne, inwertery solarne, stabilizatory napięcia, akumulatory AGM, listwy antyprzepięciowe - to część produktów z naszej oferty
Niezawodne zasilacze UPS

Logiem Qoltec oznaczonych jest ponad 20 modeli nowoczesnych zasilaczy awaryjnych UPS różnych typów (off-line, on-line i line-interactiwe). Relacja mocy pozornej do mocy czynnej tych urządzeń mieści się w zakresie od 400VA\240W do 10kVA\8000W. Wszystkie mają wbudowane bezobsługowe akumulatory AGM. Większość wyposażona jest w wyświetlacz LCD z informacjami o bieżącym stanie pracy urządzenia.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaZasiacze awaryjne UPS dla firm i indywidualnych użytkowników
Bezobsługowe akumulatory AGM

Qoltec to także kilkanaście modeli bezobsługowych akumulatorów AGM o pojemnościach znamionowych od 1,3 Ah do 120 Ah. Cechują się powolnym procesem rozładowywania, szczelnością oraz wysoką odpornością na temperatury, wibracje i uderzenia. Mogą pełnić rolę rezerwy energii - w razie przerwy w dostawie prądu zasilać urządzenia i mechanizmy (np. napędy bram garażowych, piece, systemy monitoringu), można je stosować w zasilaczach awaryjnych UPS, można też do zasilania zabawek elektronicznych, quadów i skuterów, wózków inwalidzkich, systemów baterii solarnych i wielu innych.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaBezpieczne akumulatory o długiej żywotności do różnorodnych zastosowań
LED – zasilacze z klasą

Qoltec ma w swoim asortymencie również zasilacze LED o klasach szczelności IP 20, IP 45 oraz IP 67 i zakresie obsługiwanej mocy od 12 W do 400 W. Każdy zasilacz uzyskał certyfikaty wymagane przez przepisy obowiązujące na unijnym rynku, które potwierdzają bezpieczeństwo produktów i dają prawo do oznaczania ich skrótem LED.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaQoltec to kilkadziesiąt zasilaczy LED
Baterie o długiej żywotności

Qoltec oferuje po kilkadziesiąt modeli baterii do laptopów, smartfonów i telefonów komórkowych, elektronarzędzi i do odkurzaczy iRobot. Zastosowano w nich nowoczesne ogniwa bez efektu pamięci co gwarantuje długą żywotność i małą podatność na samorozładowanie.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaBaterie do smartfonów i telefonów komórkowych
Skuteczne i szybkie ładowarki

Niezawodność to znak rozpoznawczy zasilaczy i ładowarek do smartfonów, laptopów oraz innych urządzeń elektronicznych Qoltec. To m.in. ładowarki obsługujące kilka urządzeń równocześnie, ładowarki indukcyjne, szybkie ładowarki w technologii Quick Charge. Wiele z nich przeznaczonych jest do użytku w samochodzie. Uzupełnieniem tego asortymentu są uchwyty samochodowe na smartfony i tablety.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaŁadowarki do urządzeń elektronicznych sieciowe i samochodowe
Kable do zasilania i przesyłu danych

Qoltec to także setki różnego rodzaju kabli, przewodów i przejściówek do różnorodnych zastosowań: adaptery audio video, displyport, HDMI, LAN, MHL, SATA, USB, XGA/SVGA, USB i kable zasilające. Ponadto duży wybór kabli światłowodowych i komponentów do budowy sieci. Pełny wybór produktów Qoltec prezentujemy w sklepie TIM. Zapraszamy na zakupy.

Podpis zdjęcia
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: