Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 15.07.2021

Osprzęt natynkowy Schneider Electric


Osprzęt natynkowy będzie świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie instalacja elektryczna wymaga poprowadzenia okablowania na wierzchu. Taki osprzęt sprawdzi się również w miejscach, w których osprzęt natynkowy mógłby okazać za mało trwały, a więc w miejscach, gdzie gniazda i łączniki mogłyby być narażone uderzenia lub na działanie wilgoci i kurzu. Jeśli więc poszukujesz osprzętu do montażu w miejscach użyteczności publicznej, na zewnątrz budynku lub np. w piwnicy i garażu, sięgnij po osprzęt natynkowy. Poznaj bogactwo możliwości, który oferuje Ci osprzęt natynkowy od Schneider Electric.

linia
Dobierz odpowiednią serię osprzętu natynkowego

W ramach oferty osprzętu natynkowego od Schneider Electric dostępne są 3 serie produktów: Prima, Cedar i Cedar Plus. Dowiedz się więcej o każdej z nich i wybierz tę odpowiednią dla siebie!

Seria Prima

Seria Prima posiada stopień ochrony IP20. Seria ta wyróżnia się niewielkim wymiarem mechanizmów– 61x61 mm lub 61x101 mm w przypadku gniazd dwukrotnych. Dzięki temu, mechanizmy te nie zajmują wiele miejsca na ścianie. Wszystkie mechanizmy dostępne są w dwóch kolorach: białym (RAL 9003) i beżowym (RAL 1015). Osprzęt natynkowy serii Prima jest niezwykle łatwy w montażu, dzięki zastosowaniu wygodnych zacisków śrubowych. W ofercie serii znajdują się między innymi: łączniki, łączniki z podświetleniem, łączniki dwubiegunowe, przyciski i gniazda pojedyncze i podwójne.


Seria Cedar

Seria Cedar oferuje wysoki poziom ochrony przed wodą i kurzem, IP44. W ramach serii Cedar dostępnych jest 16 rodzajów produktów, między innymi: przyciski, łączniki, łączniki z podświetleniem, łączniki świecznikowe oraz gniazda. Dostępne są też sety dwóch połączonych gniazd, zamykanych osobno. Wszystkie produkty występują w dwóch kolorach: białym (RAL 9003) i czarnym (RAL 9017). Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i eleganckiemu wykończeniu osprzęt ten świetnie sprawdzi się tam, gdzie ważne jest połączenie użyteczności z estetyką.


Seria Cedar Plus

Seria Cedar Plus to wyjątkowa seria oferująca wysoką jakość, nowoczesny design i szeroki zakres funkcjonalności. Produkty serii Cedar Plus są bryzgoodporne i posiadają stopień ochrony IP44. Dodatkowo wyposażone są w przesłony torów prądowych oraz dwie dławice – górną i dolną. Gniazda z tej serii posiadają zatrzaskową pokrywę, która może być otwarta w szerokim kącie 140 stopni.

Produkty z tej serii oferowane są w 4 wersjach kolorystycznych: dostępne są przyciski i gniazda w kolorze białym z białą nieprzezroczystą klapką lub szarym z szarą nieprzezroczystą klapką, oraz gniazda w kolorze białym z transparentną klapką w kolorze niebieskim oraz szarym z transparentną klapką w kolorze szarym. W ramach serii Cedar Plus dostępnych jest wiele rodzajów produktów: łączniki, przyciski, łączniki z podświetleniem, łączniki dwubiegunowe i gniazda. W ramach serii dostępne też są zestawy dwóch połączonych mechanizmów: łącznika i gniazda oraz dwóch gniazd.


Wybierz solidny osprzęt natynkowy od Schneider Electric i ciesz się dobrą jakością przez lata!

Pobierz katalog: https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=Prima_IP_20


Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Łączy nas napięcie
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: