Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 30.08.2019

Odkryj nową luminę i włącz swój styl

Podpis zdjęcia
Firma Hager wprowadziła dwie nowe linie wzornicze do znanego już i cenionego osprzętu lumina. To doskonałe połączenie niezawodności, z której znana jest firma, z niepowtarzalnym designem kreowanym przez projektantów marki Berker. Dodatkowo szeroka funkcjonalność i atrakcyjna cena sprawiają, że lumina soul, lumina intense i lumina passion są doskonałym rozwiązaniem do niemal każdej aranżacji.
linia
Solidna podstawa

Seria lumina marki Hager od dawna cieszy się zaufaniem instalatorów, głównie dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi. Dzisiaj producent prezentuje nam znaną już luminę jako luminę soul u boku dwóch zupełnie nowych linii wzorniczych tej serii: luminy intense oraz luminy passion. Jest to propozycja dla tych, którzy poza niezawodnością i funkcjonalnością, cenią sobie dobry styl i nowoczesne wzornictwo. Wszystkie stosowane w seriach lumina mechanizmy, zarówno gniazd, jak i łączników, są wspólne i można je używać wymiennie w całej gamie rozwiązań z rodziny lumina. Pozwala to na zastosowanie ramek wykonanych z różnych materiałów, a zatem i z różnych półek cenowych. Wszystkie elementy są kompatybilne ze sobą. Jest to wygodne rozwiązanie dla instalatorów, a także dla inwestorów, którzy mają więcej czasu na podjęcie ostatecznej decyzji o wyborze osprzętu oraz większą swobodę w przypadku zmian aranżacyjnych.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęciaMechanizm pasuje do wszystkich ramek z serii lumina

Wybierz, dopasuj, włącz.

Dzięki nowym seriom lumina intense i lumina passion można realizować własne pomysły na wnętrza zmieniając ramki, kolory i materiały. Lumina intense to połączenie wysokiej jakości tworzywa z trzema klasycznymi kolorami: bieli z połyskiem oraz srebrnym i czarnym matem. Ostre krawędzie ramek nadają ponadczasowego charakteru nowoczesnym wnętrzom. Seria lumina passion to bogactwo naturalnych materiałów. Niepowtarzalna struktura ramek z bukowego lub dębowego drewna oraz szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym, czarnym i mosiężnym, dopełniona klasycznym białym lub czarnym szkłem. Dodatkowo trzy kolory pierścieni adaptacyjnych dają możliwość tworzenia różnych aranżacji. Wszystkie te elementy można dowolnie ze sobą łączyć, by stworzyć własny, niepowtarzalny design.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęcialumina intense

Łącznik to tylko początek.

Firma Hager po raz kolejny pokazuje swoje profesjonalne podejście do funkcjonalności oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc jedną wspólna platformę mechanizmów do wszystkich ramek z rodziny lumina. W ofercie producenta znajdują nowoczesne gniazda USB do ładowania urządzeń mobilnych, gniazda HDMI, komputerowe czy głośnikowe oraz cała gama łączników, czujników oraz ściemniaczy światła. Dzięki tym rozwiązaniom możemy wyposażyć cały dom, mieszkanie lub biuro we wszystkie potrzebne rozwiązania, jednocześnie dbając o przemyślaną aranżację i nietuzinkowy design.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęcialumina passion, ramka drewno dąb antyczny

Rozpakuj i zamontuj.

Seria lumina to doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów samodzielnych remontów, dla których czas i budżet mają ogromne znaczenie. Metalowe pierścienie mechanizmów pozbawione są ostrych krawędzi, a zastosowanie pazurków rozporowych ułatwia montaż utrzymując właściwą pozycję osprzętu. Wszystkie elementy serii lumina posiadają indywidualne foliowe opakowania, zapewniające ochronę w czasie transportu oraz składowania. Natomiast ramki lumina passion znajdują się w kartonowych pudełkach, które są doskonałą ochroną naturalnych materiałów. Serie lumina soul oraz lumina intense posiadają wielokrotne ramki nawet do pięciokrotnej, zarówno w pionie jak i w poziomie, natomiast lumian passion do czterokrotnej w poziomie oraz trzykrotnej w pionie. Wszystkie ramki luminy passion wykonane są z naturalnych materiałów o grubości 4mm. Szkło użyte do produkcji ramek jest hartowane, natomiast szczotkowana powierzchnia ramek aluminiowych zapewnia unikalne walory estetyczne przy jednoczesnej odporności na zabrudzenia, a w szczególności na ślady palców.

Podpis zdjęcia
Podpis zdjęcialumina passion, ramka aluminium czarne
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: