Podziel się wiedzą:
Odace - nowoczesna seria osprzętu elektroinstalacyjnego od Schneider Electric

Poznaj innowacyjną i funkcjonalną serię osprzętu elektroinstalacyjnego Odace od Schneider Electric. Odace, dzięki swojej bogatej kolorystyce i bardzo szerokiej funkcjonalności nada wnętrzu charakter i podniesie komfor

linia
Kreuj swoją przestrzeń zgodnie ze swoimi potrzebami

Urządzając wnętrza w naszym domu czy mieszkaniu często dbamy o kolor ścian, meble czy dodatki. Warto jednak pamiętać również o detalach, jakim jest między innymi osprzęt elektroinstalacyjny. Odpowiednio dobrany osprzęt może ożywić wnętrze i zapewnić ostatni szlif, dopełniający aranżację wnętrza. Z kolei dobrze zaplanowana instalacja, wykorzystująca nowoczesne funkcjonalności, zapewni wyższy komfort użytkowania.

Seria Odace pozwoli Ci na połączenie nowoczesnych funkcji instalacji i stylu. Niepowtarzalny design, wykorzystujący geometryczne kształty oraz szeroki wybór wykończeń ramek sprawią, że Odace będzie pasował do każdego wnętrza, niezależnie od aranżacji. Jeśli Twoje wnętrze urządzone jest w stylu boho, wybierz drewniane wykończenie ramek Odace Touch, jeśli wolisz nowoczesność, zwróć uwagę na ramki metalowe Inox lub Bronze, a jeśli preferujesz styl industrialny wybierz ramki Kamień Ardoise lub Galaxy.

Seria Odace oferuje aż 40 różnych funkcji, od klasycznych łączników i gniazd przez ściemniacze i gniazda USB, aż po czujniki ruchu i termostaty elektroniczne. Wszystkie mechanizmy dostępne są w kolorach białym i aluminiowym, dzięki czemu pasują do dowolnej ramki Odace. Dodatkowe funkcjonalności gwarantują też innowacyjne ramki Odace Styl, wyposażone np. w półkę do ładowania telefonu, klips czy haczyk.

Ramka Odace Styl z półką na telefon
Podpis zdjęciaRamka Odace Styl z półką na telefon

Najwyższa jakość materiałów i oszczędność energii

Odace to synonim jakości. Ramki i mechanizmy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak tworzywo ABS lub PC oraz wykończone naturalnym drewnem, kamieniem lub szkłem. Dzięki temu produkty Odace są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, substancje chemiczne czy środki czyszczące. W rezultacie, produkty Odace nie niszczą się ani nie zmieniają koloru, nawet po długim czasie użytkowania.

Osprzęt elektroinstalacyjny Odace pozwala też chronić środowisko, poprzez obniżenie zużycia energii! Wykorzystując termostaty serii Odace, możesz sterować temperaturą, a przy pomocy łączników żaluzjowych i ściemniaczy ustawisz odpowiedni poziom oświetlenia pomieszczenia. Z kolei wykorzystanie czujników ruchu pozwoli na załączanie światła, tylko jeśli jest ono potrzebne w danym pomieszczeniu. Dzięki temu, łatwo zadbasz o to, aby pomieszczenie nie było przegrzewane ani nie paliła się niepotrzebna lampa. W ten sposób zaoszczędzisz energię elektryczną oraz obniżysz swoje rachunki za prąd!


Łatwość instalacji

Seria Odace jest nie tylko estetyczna i funkcjonalna, ale też łatwa w montażu. Solidna ramka montażowa umożliwia rotację o 10 stopni w obie strony, w celu kompensacji nierówno zamontowanych puszek. Z kolei specjalne zatrzaski po każdej stronie ramki, pozwalają na wyrównanie mechanizmów w ramkach wielokrotnych. Mechanizmy Odace zostały zaprojektowane tak, aby ich rozmiar był jak najmniejszy i łatwo mieściły się w puszce. Z tyłu mechanizmu nadrukowany jest schemat połączeń dla ułatwienia instalacji. Mechanizmy wyposażone są również w zaciski bezgwintowe i metalowe pazurki, dzięki czemu są pewnie przytwierdzone do ściany. Dodatkowo, łączniki mogą być łatwo przekształcone w przyciski przy użyciu specjalnej sprężyny lub rozszerzone o diodę LED. Łączniki i przyciski mogą być też testowane od przodu, bez konieczności demontażu mechanizmu.

Na serię Odace składają się 3 linie ramek: Odace Styl, Odace Touch oraz Odace You.


Odace Styl

Odace Styl to ramki, które charakteryzują się szeroką paletą kolorów i funkcjonalnością. W ramach linii Odace Styl oferowanych jest aż 8 kolorów ramek oraz ramki ze specjalnymi funkcjami, jak półka na telefon, haczyk lub klips. Ramki te powstały w odpowiedzi na szybkie tempo życia użytkowników, aby dodać kolor do ich domów oraz ułatwić codzienne czynności.


Odace Touch

Ramki Odace Touch będą stanowiły piękny dodatek w aranżacji wnętrza. Naturalne ramki z wykończeniem drewnianym lub kamiennym są przyjemne w dotyku i pozwolą połączyć się z naturą. Z kolei ramki szklane lub metalowe dodadzą wnętrzu niepowtarzalnej klasy.


Odace You

Ramki Odace You pozwolą Ci pochwalić się swoją kreatywnością! Ramki Odace You są przezroczyste, dzięki czemu możesz wypełnić je dowolnym wzorem, zdjęciem lub rysunkiem dziecka. Puść wodze fantazji i stwórz idealne ramki dla Twojego wnętrza!Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Łączy nas napięcie
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.