Podziel się wiedzą:

Nowoczesne rozwiązanie od Enel X Way

Nowoczesne rozwiązanie od Enel X Way to nie tylko zaawansowane i intuicyjne stacje ładowania, ale także inteligentny system zarządzania.

Spis treści:

  1. Enel X Way: Innowacyjne rozwiązania w zakresie elektromobilności
  2. Optymalizacja mocy
  3. System zarządzający - Inteligentne, elastyczne rozwiązania dla każdego

Enel X Way: Innowacyjne rozwiązania w zakresie elektromobilności

Enel X Way jest firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze elektromobilności, która powstała z myślą o przyspieszeniu elektryfikacji transportu. Dzięki obecności na całym świecie i doświadczeniu gwarantuje sprawne usługi i rozbudowaną infrastrukturę. W Enel X Way celem jest opracowywanie innowacyjnych produktów i zaawansowanych rozwiązań ładowania dla bardziej zrównoważonego świata. W tym celu nawiązali strategiczne partnerstwa z głównymi zawodami pojazdów elektrycznych, takimi jak Formuła E, MotoE i Extreme E, dla których dostarcza najnowocześniejszy sprzęt do ładowania. Współpraca ze światem e-motorsportu pozwala patrzeć w przyszłość, wdrażając nowe rozwiązania, które szybko przeniosą się z toru wyścigowego na drogi, z których korzystamy na co dzień. Enel X Way oferuje szeroką gamę infrastruktury do ładowania publicznego i domowego. W ofercie znajdziemy m.in. naścienną stację ładowania JuiceBox, która została uznana za najlepszą ładowarkę EV w 2022 roku przez CNET, Car and Driver oraz AutoGuide.

Enel X Way JuicePole

Optymalizacja mocy

Nie zwiększaj mocy zamówionej, nie rób nic – po prostu zainstaluj stacje ładowania ENEL X Way z adaptacyjną optymalizacją mocy. Proponowane rozwiązania łączą w sobie najwyższą jakość wykonania oraz nowoczesność. Jednocześnie wytyczają standardy w swojej kategorii. Optymalizacja mocy gwarantuje, że zapotrzebowanie grupy stacji ładowania jest dynamicznie zarządzane tak, aby nie przekroczyć ustalonego progu. Gdy dostępna moc nie wystarcza do naładowania wszystkich pojazdów elektrycznych przy pełnej mocy, moc jest dynamicznie równoważona między stacjami ładowania.

Enel X Way JuicePump

System zarządzający - Inteligentne, elastyczne rozwiązania dla każdego

Stacje ładowania ENEL X Way to najbardziej zaawansowane stacje z wbudowanym oprogramowaniem do zarządzania JuiceNet oraz z możliwością zdalnego zarządzania stacjami poprzez aplikację JuicePass, w której znajdziesz najbliższy punkt ładowania, sprawdzisz koszty i czas dostępu, zarezerwujesz stację oraz sprawdzisz historię ładowania. Rozwiązania proponowane przez Enel X Way dedykowane są klientom biznesowym, operatorom stacji ładowania, wszystkim odbiorcom mniejszych i większych przedsiębiorstw jak i indywidualnym klientom. Enel X Way opracowuje proste narzędzia do zarządzania flotami pojazdów elektrycznych oraz dedykowane oferty dla firm, które chcą rozpocząć swoją przygodę z mobilnością elektryczną.

Enel X Way JuicePass

Avitron Polska Sp. z o.o.

Jednopixelowy obrazek