Podziel się wiedzą:
Nowa odsłona aparatury modułowej Eaton
Podpis zdjęcia

Firma EATON wprowadza na rynek nową serię aparatury modułowej xPole Home. Jest to pełna oferta: wyłączników nadprądowych (HN), wyłączników różnicowoprądowych (HNC) i wyłączników kombinowanych (HNB), które przeznaczone są do instalacji w nowoczesnych budynkach.
linia

Seria xPole Home zastępuje poprzednie urządzenia CLS6, CFI6 i CKN6 z serii xClear. Cechuje się uproszczonym wzornictwem i nowymi oznaczeniami oraz odświeżonym portfolio modułów.

Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home posiadają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy instalacji elektrycznej i łatwość jej obsługi. Posiadają podwójne zaciski (windowe/szynowe) na górze i na dole urządzenia oraz mogą być zasilane z obu stron aparatu. Same zaciski windowe są dodatkowo karbowane, co zapobiega wypadnięciu przewodu podczas przepływu prądu zwarciowego. Eaton posiada w ofercie szyny łączeniowe na wymiar (seria EVG) lub o długości 1m do przycięcia (seria Z-GV).

Podpis zdjęcia

Wyłączniki nadprądowe i kombinowane mają zdolność łączeniową 6kA zgodnie z EN 60898-1. Wyłączniki różnicowe mają zdolność 6kA po odpowiednim dobezpieczeniu wkładką bezpiecznikową oraz są zgodne z EN 61008. Standardowe wymiary wyrażone w modułach pozwalają na zabudowę na szynie DIN i wysłonięcie w każdej rozdzielnicy. Wyłączniki różnicowoprądowe EATON mogą być testowane co 6 miesięcy, o ile nie pracują w środowisku zapylonym, zawilgoconym itp. Pozwala to na rzadsze przerwy w zasilaniu instalacji elektrycznej.

Seria xPole Home, podobnie jak xClear, jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi odpowiednimi akcesoriami firmy EATON takimi jak: styki pomocnicze, wyzwalacze wzrostowe i zanikowe oraz aparaty do ponownego załączenia.

Podpis zdjęcia