Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 06.07.2020

Nowa odsłona aparatury modułowej Eaton

Podpis zdjęcia

Firma EATON wprowadza na rynek nową serię aparatury modułowej xPole Home. Jest to pełna oferta: wyłączników nadprądowych (HN), wyłączników różnicowoprądowych (HNC) i wyłączników kombinowanych (HNB), które przeznaczone są do instalacji w nowoczesnych budynkach.
linia

Seria xPole Home zastępuje poprzednie urządzenia CLS6, CFI6 i CKN6 z serii xClear. Cechuje się uproszczonym wzornictwem i nowymi oznaczeniami oraz odświeżonym portfolio modułów.

Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home posiadają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy instalacji elektrycznej i łatwość jej obsługi. Posiadają podwójne zaciski (windowe/szynowe) na górze i na dole urządzenia oraz mogą być zasilane z obu stron aparatu. Same zaciski windowe są dodatkowo karbowane, co zapobiega wypadnięciu przewodu podczas przepływu prądu zwarciowego. Eaton posiada w ofercie szyny łączeniowe na wymiar (seria EVG) lub o długości 1m do przycięcia (seria Z-GV).

Podpis zdjęcia

Wyłączniki nadprądowe i kombinowane mają zdolność łączeniową 6kA zgodnie z EN 60898-1. Wyłączniki różnicowe mają zdolność 6kA po odpowiednim dobezpieczeniu wkładką bezpiecznikową oraz są zgodne z EN 61008. Standardowe wymiary wyrażone w modułach pozwalają na zabudowę na szynie DIN i wysłonięcie w każdej rozdzielnicy. Wyłączniki różnicowoprądowe EATON mogą być testowane co 6 miesięcy, o ile nie pracują w środowisku zapylonym, zawilgoconym itp. Pozwala to na rzadsze przerwy w zasilaniu instalacji elektrycznej.

Seria xPole Home, podobnie jak xClear, jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi odpowiednimi akcesoriami firmy EATON takimi jak: styki pomocnicze, wyzwalacze wzrostowe i zanikowe oraz aparaty do ponownego załączenia.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpis zdjęcia
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: