Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 20.05.2020

NSXm – najmniejszy w rodzinie

Podpis zdjęcia

W ostatnim czasie rodzina produktów typu Compact NSX powiększyła się o nowe wyłączniki. Produkowane w Polsce wyłączniki poszerzają ofertę zabezpieczeń kompaktowych o nowe zakresy gabarytowe oraz prądowe.
linia

NSXm (Compact mini) to proste zabezpieczenie z wyzwalaczem termomagnetycznym przeznaczone do ochrony instalacji kablowych, w budynkach wszędzie tam, gdzie maksymalny prąd nie przekracza 160A Dzięki szerokiemu zakresowi prądów zwarciowych ( 16,25,36,50,70 kA), NSXm znajduję również zastosowanie w lekkim przemyśle oraz na rynku morskim.

Podpis zdjęcia

Aparat występuje w wersji z zabezpieczeniem jak i bez niego, jako rozłącznik (50,100,160A).
Każdy NSxm może być wyposażony w akcesoryjne styki OF i/lub SD oraz wyzwalacze wzrostowy lub zanikowy.

Nowością jest możliwość zamontowania oprócz napędu obrotowego czołowego, również napędu przedłużonego bocznego. Zapewnia to dużą elastyczność przy montażu w ograniczonej przestrzeni.

Ponieważ Compact występuje w jednym niewielkim rozmiarze może być montowany bezpośrednio na szynę DIN bez dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu staje się uzupełnieniem małych rozdzielnic modułowych wymagających rozłącznika na zasilaniu, którego prąd jest większy od 125A.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku nowych wyłączników jest wersja z wyzwalaczem elektronicznym zawierającym zintegrowane zabezpieczenie równicowo-prądowe. W jednym module kompakta mamy zabezpieczenia nadprądowe, zwarciowe oraz różnicowe. Oszczędzamy miejsce i pieniądze na dodatkowe moduły.

Podpis zdjęcia

Na koniec warto wspomnieć o ciekawym dodatku, który może stać się standardowym rozwiązaniem. Jest to zestaw zacisków typu EverLink. Patent ten umożliwia podłączanie przewodów do wyłącznika bez konieczności stosowania końcówek kablowych.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: