Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 12.07.2021

Legrand - Poznaj nowoczesne łączniki i gniazda Niloe Step


Firma Legrand to ceniony na świecie dystrybutor inteligentnych rozwiązań dla domu. W ofercie marki znajduje się uniwersalna seria łączników i gniazd Niloe Step. Co je wyróżnia na tle konkurencji?

linia
Poznaj serię Niloe Step

Niloe Step to szeroka gama gniazd i łączników. Znajdą zastosowanie w nowoczesnym domu lub mieszkaniu. Produkty te służą do wszechstronnego przesyłania sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, tak aby zapewnić dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Dodatkowo pozwalają kontrolować natężenie oświetlenia w pomieszczeniach.

Seria Niloe Step składa się między innymi z takich elementów jak:

● łącznik automatyczny 2- przewodowy
● ściemniacz obrotowy lub przyciskowy
● termostat pokojowy lub do podgrzewanej podłogi
● gniazdo światłowodowe
● podwójne gniazdo głośnikowe
● ładowarka indukcyjna
● ładowarka USB A + USB C
● gniazdo RJ 45
● gniazdo R-TV-SAT-SAT

fot. Legrand
Podpis zdjęciafot. Legrand

Uniwersalny wygląd i ponadczasowość

Niloe Step to seria gniazd i łączników o ponadczasowym charakterze i uniwersalnej formie kwadratu. Są to produkty wysokiej jakości, które zostały zaprojektowane tak, aby pasować do każdego wystroju wnętrza. Wszystkie produkty mają atrakcyjną cenę i są dostępne w 4 najpopularniejszych kolorach: białym, modnym czarnym, aluminium i stalowym. Występujące w 10 kolorach ramki Niloe Step umożliwiają dopasowanie wyglądu zestawu do indywidualnych upodobań i każdego pomieszczenia niezależnie od wystroju wnętrza. Podczas zmiany aranżacji w pomieszczeniu można zmienić kolorystykę przez dokupienie łączników w innym kolorze, ale o takim samym kształcie.

Kolory biały i czarny są barwione materiałowo już na etapie produkcji. Ten sposób barwienia daje gwarancję, że nawet głębokie zarysowania nie naruszą koloru. Te produkty dostępne są w przystępnej cenie, a swoim wyglądem nawiązują do segmentu premium.

fot. Legrand
Podpis zdjęciafot. Legrand

Mnóstwo możliwości z Niloe Step

Produkty z serii Niloe Step to kompletna oferta rozwiązań. Możliwości, które oferuje ta seria pozwalają na pełne wykorzystanie nowoczesnych technologii w każdym domu lub mieszkaniu. Dostajemy możliwość ładowania z jednego gniazda wielu urządzeń jednocześnie np. smartfona, tableta czy laptopa. Specjalna konstrukcja umożliwia uzyskanie wysokiego stopnia ochrony IP44 gniazd i łączników. Ta funkcja ułatwia na przykład montaż serii na balkonie, w garażu czy w łazience. Daje ochronę przed wilgocią i dopasowanie do każdego wystroju, nawet ciemnych płytek lub elewacji.

Montaż jest sprawny, szybki i bezproblemowy, dzięki specjalnej konstrukcji i mechanizmowi mocującemu. Mechanizm zbudowany jest tak, że umożliwia mocowanie zarówno w pionie, jak i w poziomie zestawów wielokrotnych. Zajmuje bardzo mało miejsca, co oznacza przyjemną i precyzyjną instalację.


Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Łączy nas napięcie
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: