Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 14.05.2020

Dokument bez tytułu

Lampy do dezynfekcji UV-C STERILON

Lampa UV-C STERILON

Włączamy się w walkę z pandemią – stworzyliśmy i produkujemy rodzinę lamp UV-C STERILON.
linia

Podczas pandemii nie zwolniliśmy tempa naszej produkcji w Środzie Wielkopolskiej. Przeciwnie. W obliczu zagrożenia postanowiliśmy skutecznie włączyć się w walkę i wspierać ludzi w sposób, który umiemy najlepiej, i w którym jesteśmy profesjonalistami – poprzez światło.

Nasi konstruktorzy zaprojektowali rodzinę lamp UV-C STERILON. Lampy te, emitując światło ultrafioletowe, dezynfekują powierzchnie, powietrze i wodę niszcząc mikroorganizmy takie jak: wirusy, bakterie, grzyby. Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku na materiały dezynfekcyjne, dołożyliśmy wszelkich starań, by bezzwłocznie rozpocząć produkcję UV-C STERILON w naszej fabryce Środzie Wielkopolskiej. Dzięki temu lampy UV-C STERILON już dziś dostępne są w naszej ofercie.

Lampy UVC wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Są tak silne, że nie pozostają również bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka. Dlatego używając lamp UV-C do dezynfekcji należy zachować podstawowe środki bezpieczeństwa tzn. nie znajdować się w zasięgu strumienia świetlnego.

Lampa UV-C STERILON


Wdrażając w firmie nadzwyczajne środki ostrożności i nowe procedury pracy podczas pandemii, nasze myślenie skierowaliśmy na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, nie tylko poprzez stosowanie rygorystycznych procedur, ale również poprzez stworzenie produktu będącego narzędziem go zwalczającym. Dziś z nadzieją, że pomoże on ochronić życie i zdrowie wielu osób oraz wesprze wszelkie działania medyczne wprowadzamy go do oferty.

Rodzina lamp UV-C STERILON jest przeznaczona do dezynfekcji powierzchni. Na działanie światła ultrafioletowego, które emituje, nie są odporne wirusy, bakterie, grzyby i inne drobnoustroje. Wystarczy skierować lampę UV bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie zabijać mikroorganizmy.

Lampy UV-C STERILON Lena Lighting

W ofercie Lena Lighting znalazły się lampy UV-C STERILON o różnych mocach: 36 W, 72 W i 108 W do wykorzystania na różnej wielkości powierzchniach. Lampy o większej mocy – 108 W sprawdzą się w pomieszczeniu do 35 m2, te o mocy 72 W przeznaczone są do powierzchni 25 m2, lampy 36 W natomiast, zdezynfekują przestrzeń około 15 m2.

Lampa UV-C STERILON 36W Lampa UV-C STERILON 72W/108W


W zależności od mocy lampy UV-C, czas naświetlania powierzchni przeznaczonej do dezynfekcji waha się. Ale już w kilkanaście minut można doraźnie odkazić zagrożone przestrzenie. Jeśli naświetlanie ustawimy na kilka godzin, a moc lampy odpowiednio dopasujemy do wielkości powierzchni, możemy mieć pewność, że przestrzeń ta będzie wolna od wirusów, bakterii, i innych mikroorganizmów.

Skuteczna pomoc w walce z wirusem

Dezynfekcja światłem ultrafioletowym jest powszechnie stosowana w szpitalach do odkażania sal operacyjnych, sal chorych, korytarzy i pomieszczeń użytkowych. Jednak z powodzeniem może być stosowana wszędzie tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo skażenia.

Pielęgniarka


Jest jednym ze skutecznych narzędzi w walce z epidemią. Podczas jej trwania dalece uzasadnione jest wykorzystanie biobójczych właściwości lamp UV-C w sklepach spożywczych, w środkach komunikacji miejskiej i prywatnej, na stacjach benzynowych, w firmach kurierskich, jednostkach administracji publicznej i edukacji. Miejsca zastosowania można wymieniać bez końca, nie zapominając o zastosowaniach domowych do odkażania pokoi, w których przebywają osoby obłożnie chore, czy nawet zakupów, które w podczas całego procesu dystrybucyjnego miały styczność z wieloma osobami.

Lampy LENA LIGHTING
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: