Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 11.05.2021

HOYMILES HMT-1800/2250-6T Pierwsze na świecie trójfazowe mikroinwertery Hoymiles!


Pierwsze na świecie trójfazowe mikroinwertery HMT-1800/2250-6T z technologią Reactive Power Control (RPC), jak i możliwością szerokiego zastosowania w trójfazowych sieciach energetycznych 230V/400V.

Istnieje możliwość podłączenia urządzenia do 6 modułów fotowoltaicznych, co w znaczny sposób ułatwia proces instalacji fotowoltaicznej, daje możliwość prostej rozbudowy istniejącej już instalacji, oraz pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności.

Mikroinwerter HMT-1800/2250-6T 3F zaliczane są do grupy najbardziej ekonomicznych rozwiązań w instalacjach zarówno komercyjnych, jak i przemysłowych.

linia
Hoymiles - firma, którą warto wybrać.

Hoymiles - jeden z największych światowych producentów mikroinwertrów używanych do instalacji fotowoltaicznych. Firma zaangażowana jest w rozwój technologii fotowoltaicznej, dostarczając profesjonalnych rozwiązań i urządzeń Klientom na całym świecie. Hoymiles dostarcza urządzenia zarówno dla przydomowych instalacji fotowoltaicznych jak i dla dużych systemów komercyjnych.

Hoymiles to przedsiębiorstwo specjalizujące się w branży odnawialnych źródeł energii. Producent swą działalność rozpoczął jako zespół ds. Badań i Rozwoju (R&D) w National Key Laboratory należącym do Uniwersytetu Zhejiang, jednej z 3 największych uczelni wyższych w Chinach. Mikroinwertery Hoymiles eksportowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, wliczając w to USA, Australię, Niemcy czy Francję.

"Z powodzeniem opracowaliśmy i przedstawiamy nasze trójfazowe mikroinwerter, które stanowią przełom pod względem integracji i wydajności konwersji, jaki udało nam się osiągnąć po wielu latach ciężkiej pracy. Model ten jest pierwszym na świecie trójfazowym mikroinwerterem z regulacją mocy biernej, który pozwoli znacznie rozszerzyć obszary zastosowań mikroinwerterów. Bezpieczeństwo produktu, wydajność i wysoki poziom zintegrowania przyczynią się w znacznym stopniu do zdrowego rozwoju branży fotowoltaiki" - powiedziała Zhao Yi, zastępca dyrektora głównego i kierownik Centrum Badań i Rozwoju Hoymiles.

Logo firmy Hoymiles
Podpis zdjęciaLogo firmy Hoymiles

Niezwodny element instalacji fotowoltaicznej - trójfazowy mikroinwerter Hoymiles

Trójfazowe mikroinwertery Hoymiles pozwalają na przeprowadzenie konwersji prądu stałego na prąd zmienny. Każdy z mikroinwerterów pracuje niezależnie, a co za tym idzie zapewnia wytwarzanie maksymalnej ilości energii w obrębie każdego modułu fotowoltaicznego.

HOYMILES Mikroinwerter HMT-1800-6T (3-fazowy) charakteryzuje się między innymi:

- Trójfazowym wejściem, odpowiednim zarówno dla instalacji komercyjnych, jak i przemysłowych,
- Posiada wejście do 2250VA, dostosowane do najbardziej popularnych modułów PV,
- Zastosowana technologia Reactive Power Control, spełnia wymogi EN50549-1:2019, VDE-AR-N 4105:2018, TOR Erzeuger: 2019-12, itp.
- Połączenie bezprzewodowe Sub-1G gwarantuje stabilną komunikację.

Kartę charakterystyki produktu, zawierającą wszelkie dokładne informacje o produkcie można pobrać ze strony: https://b2b.z-ecoenergy.com/product/HMT-1800-6T-3F

HOYMILES Mikroinwerter HMT-1800-6T (3-fazowy)
Podpis zdjęciaHOYMILES Mikroinwerter HMT-1800-6T (3-fazowy)

HOYMILES Mikroinwerter HMT-1800-6T (3-fazowy)

HOYMILES Mikroinwerter HMT-1800-6T (3-fazowy)

HOYMILES Mikroinwerter HMT-1800-6T (3-fazowy)


Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Łączy nas napięcie
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: