Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 14.03.2019

Efektowny i praktyczny osprzęt elektroinstalacyjny od Karlik

Podpis zdjęcia
Wygodne rozwiązania połączone z atrakcyjnym wzornictwem pozwalają gniazdom i łącznikom nadać wnętrzu indywidualnego charakteru i większej funkcjonalności. Efekt ten można osiągnąć stosując osprzęt elektroinstalacyjny nowego dostawcy w Sklepie TIM - firmy Karlik.
linia
Karlik - producent z doświadczeniem

Firma Karlik produkuje osprzęt elektroinstalacyjny od 1978 roku. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się wytwórstwem m.in. spławików, wkładek do wtyczek i podkładek dystansowych. Z czasem oferta była stale rozwijana o kolejne produkty, np. łączniki hermetyczne. Obecnie w szerokim portfolio firmy znajdują się setki produktów, charakteryzujących się bardzo dobrą jakością, atrakcyjnym wzornictwem, funkcjonalnością i zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wysoki standard wyrobów potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2015 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

Podpis zdjęcia
Osprzęt elektroinstalacyjny podtynkowy

W asortymencie firmy Karlik znaleźć można pięć kolekcji osprzętu elektroinstalacyjnego podtynkowego. Seria DECO to wysokiej jakości gniazda i łączniki o prostej, ponadczasowej formie idealne do nowoczesnych wnętrz. Wiele wariantów kolorystycznych, ramki wielokrotne i uniwersalne, przeznaczone do montażu poziomego i pionowego, pozwalają na dopasowanie osprzętu do stylu każdego wnętrza.

FLEXI to seria, która daje niemal nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie. Ogromną zaletą jest prosty sposób łączenia pojedynczych modułów, dzięki czemu nie ma potrzeby zaopatrywania się w ramki wielokrotne. System "monoblok" daje możliwość tworzenia dowolnych układów wielokrotnych, w których skład mogą wchodzić łączniki jednobiegunowe, gniazda komputerowe, antenowe czy gniazda podwójne. Na uwagę zasługuje prosty sposób łączenia modułów - za pomocą "pióra" i "wpustu".

Podpis zdjęcia

Produkty z serii TREND dostępne są w klasycznych odcieniach beżu i brązu oraz w nowoczesnych, monochromatycznych kolorach bieli, szarości i grafitu. Uniwersalny, delikatny kształt sprawia, że gniazda oraz ramki doskonale pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i współczesnych. Ogromną zaletą jest możliwość komponowania mechanizmów w układach wieloramkowych - montaż do pięciu elementów.

Funkcjonalność i elegancja to główne cechy serii LOGO. Uniwersalna stylistyka, bogata oferta gniazd i łączników oraz praktyczne rozwiązania, np. wszystkie produkty dostępne są z ramką pojedynczą, jako "monoblok", pozwalającą na rozszerzenie o kolejne ramki, zwiększając tym samym ilość podłączanych urządzeń w pomieszczeniu. Gniazda występują też w wersji z wbudowanymi przesłonami torów prądowych, zabezpieczającymi dzieci przed dostępem do części niebezpiecznych instalacji elektrycznej lub zabezpieczone przed zachlapaniem. Gniazda, łączniki i ramki z serii LIZA charakteryzują się klasycznym, stonowanym kształtem o prostej linii. Produkty wyróżnia funkcjonalność oferowana w przystępnej cenie.

Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Osprzęt elektroinstalacyjny natynkowy i hermetyczny

Najczęściej stosowany w obiektach przemysłowych i komercyjnych, coraz częściej staje się też wyposażeniem wielu domów, np. w garażach i pomieszczeniach gospodarczych. Firma Karlik posiada w swojej ofercie dwie kolekcje natynkowego osprzętu elektroinstalacyjnego. Seria JUNIOR IP54 przeznaczona jest dla budownictwa przemysłowego oraz pomieszczeń gospodarczych narażonych na działanie wilgoci i zapylenia. Gniazda i łączniki posiadają stopień ochrony IP54 oraz wymagane certyfikaty, dzięki czemu zapewniają ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku.
Z kolei seria SENIOR IP44 sprawdza się w bardzo trudnych warunkach, gdzie ryzyko przenikania wody jest duże i trudno o zachowanie pełnej czystości. Stopień ochrony IP44 gwarantuje bezpieczeństwo i bezproblemowe użytkowanie.

Obudowy i puszki

Bogatą ofertę firmy Karlik uzupełniają różnego rodzaju obudowy, np. łącznik hermetyczny jednobiegunowy i gniazda hermetyczne pojedyncze. Na uwagę zasługują również puszki montażowe natynkowe wielokrotne, puszki hermetyczne i gniazda ssące do odkurzacza centralnego. Osprzęt elektroinstalacyjny firmy Karlik znajdziecie w sklepie TIM.PL. Zapraszamy!

Czy artykuł był dla Ciebie pomocny?
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: