Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 11.09.2020

Co powinno się znaleźć w podręcznym warsztacie elektryka? Sprawdziliśmy

Profesjonalny zestaw narzędzi zamknięty w solidnej walizce, to podstawa pracy dla każdego Elektryka. Walizka Elektryka i Skrzynia serwisowa NEO TOOLS zapewnią podręczne wyposażenie w najbardziej potrzebne narzędzia monterskie.

Walizka Elektryka i Skrzynia serwisowa – na różne potrzeby
linia

U podstaw efektywności pracy każdego fachowca, stoi dobra organizacja. W ogromie zadań i ich skomplikowaniu liczy się szybkość reagowania i gotowość ich sprostaniu. Gotowość związana jest z wyposażeniem w odpowiednie narzędzia do pracy i ich organizację. Ponadto, dobre wyposażenie świadczy o profesjonalizmie. Fachowiec wyposażony w porządna walizkę narzędziową, będzie odbierany bardziej wiarygodnie niż osoba trzymająca narzędzia w przypadkowej torbie czy plecaku.

Walizka Elektryka - kompletna walizka z szeregiem najbardziej przydatnych narzędzi

Bogate wyposażenie (108 narzędzi), wyprofilowane wnętrze, mocna i trwała konstrukcja (aluminiowy uchwyt i zatrzaski) to główne cechy Walizki Elektryka NEO TOOLS 01-310. To walizka dla wielozadaniowa. Znajdziemy w niej 14 specjalistycznych narzędzi dla elektryków m.in. 3 rodzaje szczypiec, obcinak kabli, automatyczny i ręczny ściągacz izolacji, próbnik instalacji elektrycznej 250V. Uzupełnieniem podstawowego zestawu są uniwersalne narzędzia takie jak; wkrętaki 1000V płaskie, krzyżowe, grzechotki, uchwyt bitów, nasadki CRV sześciokątne, przegub, adapter bitów, przejściówka 1/2FX3/8M, przedłużka, przedłużka, nasadki do świec, pokrętło z kwadratem, przejście, nasadki, nasadki na trzpieniu, bity. Wszystko zamknięte w poręcznej i eleganckiej walizce, niewielkich rozmiarów, zabezpieczanej na klucz.


Skrzynia serwisowa – dla wymagających

Skrzynia serwisowa elektryka NEO TOOLS 01-311 to kompleksowy pięćdziesięciu dwu elementowy zestaw z szeregiem najbardziej przydatnych narzędzi elektrycznych. W zestawie znajdują się wielozadaniowe szczypce, ściągacz izolacji, obcinak do kabli, wkrętaki, próbnik elektryczny, klucze płaskie i nasadowe.
Narzędzia zostały ułożone piętrowo na 4 wyprofilowanych wkładach, co ułatwia ich segregację i zabezpiecza przed zniszczeniem. Skrzynia wykonana została z wytrzymałego polipropylenu, pyło i wodno-odpornego o klasyfikacji IP67. Dzięki wodoszczelnej uszczelce O-ring i podwójnemu zamknięciu walizka jest bardzo szczelna. Świetnie sprawdzi się w transporcie, ze względu na koła, teleskopową rączkę oraz dwa uchwyty do wyboru: pionowy lub poziomy. Zaopatrzenie w zawór ciśnieniowy utrzymujący balans między wewnętrznym i zewnętrznym ciśnieniem, sprawia, że można z nią podróżować na różnych poziomach wysokości.


Profesjonalne wyposażenie

Zarówno Walizka Elektryka jak i Skrzynia serwisowa, wyposażone są w narzędzia NEO TOOLS o najwyższym standardzie wykonania. Posiadają certyfikat VDE zaświadczający o zgodności z wymogami norm dotyczących prac pod napięciem.
Wysoką jakość narzędzi dla elektryków NEO TOOLS potwierdza również certyfikat TUV M+T oraz 25- letnia gwarancja na wybrany asortyment. Jakość NEO TOOLS odzwierciedlają najlepsze materiały i komfort użytkowania. Produkty dla elektryków wykonane zostały najlepszych stopów stali CrV i S2 przy zachowaniu wzorowej ergonomii. Każdy z nowych produktów wyposażony jest w anatomicznie ukształtowane uchwyty ułatwiające pracę i zapewniające precyzję niezbędną przy pracach monterskich.


Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: