Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 08.03.2021

Asfora – Elegancja każdego dnia


Ze względu na elegancki i jednocześnie klasyczny design seria osprzętu elektroinstalacyjnego Asfora od Schneider Electric będzie prezentować się odpowiednio zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ponadczasowy wygląd to nie jedyne zalety serii. Elektroinstalatorzy docenią fakt niezwykle szybkiej i prostej instalacji oraz szereg rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Kolejnymi aspektami wyróżniającymi serię są: atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wykonania.

linia
Uniwersalny design

Ponadczasowy wygląd serii Asfora sprawia, że osprzęt stanie się eleganckim dodatkiem aranżowanego wnętrza, bez względu na aktualnie panującą modę i zmienne trendy. Atrakcyjny design łączników i gniazd stanowi estetyczne dopełnienie każdego wnętrza.

Seria Asfora dostępna jest w 6 klasycznych kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz i antracyt. Stonowana kolorystyka pasuje do przeróżnych styli. Wprowadza do wnętrza ład, spokój i harmonię.

Funkcjonalności produktów

Seria Asfora powstała z myślą o dostarczeniu użytkownikom wielu rodzajów przydatnych funkcjonalności. W ofercie dostępne są m.in. gniazda: USB, elektryczne, komputerowe, TV/R/SAT czy głośnikowe oraz różnorodne łączniki: żaluzjowe, schodowe, krzyżowe, świecznikowe czy hotelowe. Specjalne rozwiązania takie jak ściemniacze i gniazda IP44 podnoszą komfort użytkowania.

Materiały z jakich został wykonany osprzęt elektroinstalacyjny charakteryzują się zwiększoną odpornością na promienie ultrafioletowe. Dzięki gładkiej powierzchni utrzymanie czystości jest dużo łatwiejsze.


Wielokrotne ramki

Swobodny dostęp do gniazd telewizyjnych, komputerowych, internetowych czy USB w jednym miejscu zdecydowanie wpływa na komfort użytkowników. Dzięki aż 6-krotnej ramce poziomej dostępnej w serii Asfora, użytkownicy nie muszą korzystać z przedłużacza, aby cieszyć się dostępem do wszystkich urządzeń jednocześnie.

Bezpieczeństwo użytkowników i elektroinstalatorów

Kwestie bezpieczeństwa w przypadku osprzętu elektroinstalacyjnego są niezwykle istotne. Aby skutecznie chronić najmłodszych domowników, gniazda z serii Asfora posiadają przesłony torów prądowych, które znacznie utrudniają wetknięcie przedmiotu. Takie rozwiązanie chroni dzieci przed przypadkowym kontaktem z prądem.

Bezpieczeństwo elektroinstalatorów to m.in. zmniejszenie ryzyka niepoprawnego połączenia. Mechanizmy produktów posiadają przejrzyste schematy połączeń i klarowne oznaczenia, wpływające zarówno na bezpieczeństwo, jak i na szybkość pracy. Wejścia kablowe zostały wyprofilowane w sposób ułatwiający instalację przewodu w zacisku.

Zastosowanie osprzętu i korzyści użytkowe

Ze względu na prostą i estetyczną formę oraz ponadczasowe kolory, seria Asfora przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie minimalizm oraz klasyczne piękno. Asfora znajduje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także obiektach komercyjnych takich jak: banki, hotele czy biura. Osprzęt elektroinstalacyjny Asfora to bogaty wybór gniazd i łączników w uniwersalnej kolorystyce. Na komfort i wygodę użytkowników mają wpływ rozwiązania takie jak: podświetlany łącznik światła – umożliwiający bezproblemowe wyszukanie łącznika w ciemności, gniazdo USB – pozwalające na łatwe ładowanie urządzeń elektronicznych czy ściemniacz – dzięki, któremu dopasujesz oświetlenie do okazji.

Kontoler ClimaSys Filterstat

Przekonaj się o korzyściach Elektroklubu

Kupując produkty firmy Schneider Electric m.in. z serii Asfora możesz wymieniać punkty na atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że dołączysz do wyjątkowego programu lojalnościowo-motywacyjnego Elektroklub. Możesz zyskać pełen wachlarz przywilejów płynących z członkostwa. Poza nagrodami rzeczowymi uzyskasz dostęp do szkoleń, wiedzy branżowej oraz dedykowanych promocji.

Zaprojektuj osprzęt dopasowany do Twoich potrzeb

Zainteresowały cię funkcjonalności i styl Asfory, ale nie jesteś pewien jak seria będzie prezentowała się w Twoim domu? Skorzystaj z konfiguratora osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric, który w intuicyjny sposób pozwoli dobrać produkty spełniające Twoje wymagania. Gotowe projekty możesz natychmiastowo zrealizować na stronie tim.pl Wypróbuj już dziś: https://tim.dobierz-gniazdko.pl/
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Łączy nas napięcie
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: