Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 29.04.2020

Aplikacja Hager Ready – Twój cyfrowy asystent

Podpis zdjęcia

A gdybyś mógł planować instalację elektryczną tu i teraz, w biurze, na budowie lub w jakimkolwiek innym miejscu? A do tego wszystkie potrzebne informacje miałbyś zawsze pod ręką? Wyposażenie rozdzielnicy, dokumentację klienta, a także podgląd do wszystkich projektów? Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki aplikacji Hager Ready. Twojego cyfrowego asystenta, który jest gotowy na każde Twoje kliknięcie.
linia
Co to jest Hager Ready?

To mobilna aplikacja, dzięki której możesz planować rozdział energii w budynkach mieszkalnych. Za pomocą tabletu lub smartfona tworzysz indywidualne projekty dla klientów niezależnie od tego czy planujesz instalację w nowym czy modernizowanym budynku. Możesz pracować w domu, w biurze lub bezpośrednio na terenie budowy, bo pełną dokumentację masz zawsze pod ręką. Twoje projekty są przechowywane na bezpiecznym serwerze myHager. Wszyscy pracownicy mają dostęp do projektów, dlatego na bieżąco mogą aktualizować lub sprawdzać szczegóły każdego schematu.


Jak działa aplikacja?

Na początku pracy z aplikacją ustaw wszystkie dogodne dla Ciebie parametry. Określ kierunek identyfikacji aparatury, kształt etykiety, język oraz uzupełnij dane klienta – to ułatwi późniejsze wyszukiwanie i przygotowanie dokumentacji. Następnie skonfiguruj instalację wybierając ilość faz, rodzaj sieci, wielkość i typ urządzenia, przekrój przewodów, rodzaj budynku, itp. Masz możliwość skorzystania z manualnego lub automatycznego doboru wyłączników różnicowoprądowych RCCB. Tryb manualny pozwala na indywidualne zaprojektowanie rozdziału energii ze wskazanym przez Ciebie wyposażeniem. Aplikacja sprawdza jednak, czy Twój projekt jest zgodny ze standardem i obowiązującymi normami. Włączając tryb automatyczny pozwalasz, aby Twój cyfrowy asystent wybrał sam wszystkie zabezpieczenia.

Podpis zdjęcia

Chcesz zerknąć do katalogu?

Nie ma problemu. Wystarczy, że klikniesz w ikonę katalogu, a będziesz miał dostęp do wszystkich urządzeń. Otwórz odpowiednią grupę produktów i dodaj ten, który Cię interesuje. Od razu możesz określić jego lokalizację. Opcja dodawania produktów jest dostępna zarówno w wersji manualnej, jak i automatycznej. W łatwy sposób możesz też przenosić aparaty w rozdzielnicy. Dzięki funkcji drag and drop przeciągasz je w odpowiednie miejsce, a niezakreskowane pola podpowiadają, gdzie możesz je umieścić.

Podpis zdjęcia

Potrzebujesz więcej?

Aplikacja Hager Ready pozwala na tworzenie pełnej dokumentacji. Możesz wygenerować schemat rozdzielnicy, arkusz oznaczeń, zestawienie urządzeń oraz etykiety. Pliki z dokumentacją możesz wysłać pocztą elektroniczną lub wydrukować nawet bezpośrednio na terenie inwestycji. Aplikacja posiada też funkcję sterowania głosowego. Możesz opisywać obwody i wybierać potrzebne urządzenia. Hager Ready automatycznie wykrywa to, co mówisz. Gotowy projekt rozdzielnicy możesz zaprezentować w wersji 2D lub 3D.

 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: