Znaleziono 11 produktów w kategorii

Inteligentne zabezpieczenia

z

1

Cena:
HAGER POLOTYFS122
Cena:
ZAMELP-257/2
Cena:
V-TAC / SHELLY3800235262566
Cena:
Powiadom o dostępności
V-TAC / SHELLY3800235266618
Cena:
Cena:
MULTIPROJECTLZWSM16-W3
Cena:
V-TAC / SHELLY3800235262245
Cena:
V-TAC / SHELLY3800235266601
Cena:
ZAMELROP-01
Cena:
MULTIPROJECTLZWSM16-W1
Cena:

Inteligentne zabezpieczenia w systemach smart home to przede wszystkim systemy alarmowe i zaawansowane zamki do drzwi. Za ich pomocą możesz skutecznie zabezpieczyć budynek przed włamaniem, ale także zapewnić sobie wygodę podczas codziennego użytkowania. Inteligentne zabezpieczenia mogą być sterowane zdalnie, dzięki połączeniu WiFi – służą do tego aplikacje mobilne.

Z czego mogą się składać systemy inteligentnych zabezpieczeń?

Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo w budynku, do wyboru masz systemy składające się z różnych elementów. Do ochrony domu czy biura przed pożarem lub przed wejściem niepożądanych osób możesz wykorzystać m.in. następujące urządzenia:

  • kamery i rejestratory video, w tym także kamery termowizyjne – mogą być one wyposażone w czujniki ruchu, dzięki czemu zarejestrują obraz w odpowiednim momencie;
  • czujniki dymu – szybko wykryją pożar;
  • różnego rodzaju czujniki – ruchu, obecności, sejsmiczne, stłuczeniowe, które po wykryciu podejrzanej aktywności spowodują uruchomienie alarmu;
  • systemy kontroli dostępu – inteligentne zamki umożliwiające wejście do wnętrza budynku po wpisaniu kodu na klawiaturze czy przyłożeniu palca do czytnika linii papilarnych;
  • alarmy – wysyłające powiadomienia do służb ratunkowych, a także na aplikację mobilną użytkownika, w tym ciche alarmy, których nie słyszą włamywacze.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa, zaopatrz się w inteligentne systemy alarmowe, które są dostępne na TIM.pl.

Bezpieczeństwo i wygoda – poznaj zalety inteligentnych zabezpieczeń

Zalety korzystania z inteligentnych zabezpieczeń docenisz nie tylko w sytuacji zagrożenia. Systemy alarmowe i systemy kontroli dostępu ułatwią Ci życie również na co dzień.

Dzięki inteligentnym zamkom w drzwiach nie musisz pamiętać o kluczach za każdym razem, gdy wychodzisz z domu. Drzwi lub bramę wejściową otworzysz, wpisując odpowiedni kod lub używając odcisków palców do identyfikacji. Inteligentne systemy kontroli dostępu pozwalają także na otwieranie drzwi za pomocą aplikacji mobilnej. Taka możliwość przyda Ci się, gdy pod Twoją nieobecność dom odwiedzą niespodziewani goście lub gdy będziesz chciał otworzyć drzwi kurierowi.

Obsługa systemów inteligentnych zabezpieczeń jest prosta – nie trzeba za każdym razem wprowadzać ręcznie ustawień. Wystarczy, że zastosujesz odpowiednie harmonogramy i powiążesz ze sobą poszczególne urządzenia, np. czujnik ruchu czy kamerę z alarmem. Wówczas cały system będzie działał automatycznie i uruchomi się o wybranej przez Ciebie porze. W razie potrzeby możesz zmienić tryb pracy w aplikacji – dzięki połączeniu WiFi zrobisz to także zdalnie, np. w czasie dłuższej nieobecności.

Jakie produkty oferujemy w kategorii „Inteligentne zabezpieczenia”?

W ofercie TIM-u znajdziesz wszystkie rodzaje urządzeń, jakich potrzebujesz do stworzenia funkcjonalnego, sprawnie działającego systemu inteligentnych zabezpieczeń w budynku. To urządzenia alarmowe, czujniki ruchu, kamery i inne elementy, które służą do zabezpieczania domu przed włamywaczami czy przed pożarem. Inteligentne sterowniki i centrale alarmowe pozwolą Ci rozszerzyć możliwości poszczególnych sprzętów i połączyć je tak, by ich funkcje wzajemnie się uzupełniały.

Inteligentne zamki dostępne na TIM.pl warto wykorzystać jako systemy kontroli dostępu w domu lub biurze. Dzięki temu, że drzwi będą otwierane tylko po wykryciu przez system odpowiedniej aktywności, budynek będzie bezpieczny nawet w razie kradzieży kluczy.

Zapewnienie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych funkcji systemów smart home. Inteligentne zabezpieczenia dostępne na TIM.pl pomogą Ci osiągnąć ten cel!

Jednopixelowy obrazek