Znaleziono 12 produktów w kategorii

Inteligentne domofony i dzwonki

z

1

EMOSH4031
Cena:
EMOSH4030
Cena:
LEGRAND344844
Cena:
LEGRAND363915
Cena:
EMOSH4021
Cena:
LEGRAND344842
Cena:
LEGRAND344643
Cena:
Cena:
EMOSH4032
Cena:
EMOSH4020
Cena:
EMOSH4011
Cena:
EMOSH4010
Cena:

Inteligentne domofony i dzwonki są wykorzystywane w systemach automatyki budynkowej. Mają znacznie więcej funkcji niż tradycyjne urządzenia. Łączą się bezprzewodowo z innymi elementami instalacji smart home, są wyposażone w kamery i czujniki ruchu. Inteligentne domofony i dzwonki mogą być częścią systemu alarmowego, dzięki czemu pomogą zapewnić bezpieczeństwo w budynku.

Domofony i dzwonki – podstawowe wyposażenie inteligentnego domu

W dobrze zaprojektowanym systemie smart home zwykle znajdują się elementy do sterowania oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami, inteligentne gniazdka umożliwiające monitorowanie zużycia energii, a także urządzenia zwiększające bezpieczeństwo. Inteligentne domofny i dzwonki mogą być uzupełnieniem systemu alarmowego. Są wyposażone w szereg rozwiązań ułatwiających obsługę zarówno domownikom, jak i gościom. Znajdziesz w nich np.:

  • wysokiej jakości kamery zapewniające jakość obrazu HD;
  • diody na podczerwień, dzięki którym można zobaczyć obraz z kamery także w nocy;
  • systemy audio umożliwiające dwukierunkową komunikację;
  • czujniki ruchu wykrywające obecność osoby przy furtce lub drzwiach;
  • ekrany dotykowe zapewniające wygodę podczas włączania funkcji i wprowadzania ustawień;
  • moduły WiFi, dzięki którym wideodomofony łączą się z innymi elementami systemu automatyki budynkowej, a także z aplikacjami na telefon.

Większość inteligentnych dzwonków i domofonów działa bezprzewodowo – urządzenia są wyposażone w baterie o dużej pojemności. Dzięki temu ich montaż jest łatwy i nie wymaga kucia otworów pod przewody w ścianie.

Sprawdź ofertę TIM.pl na domofony i wideodomofony oraz dzwonki do drzwi, które ułatwią przyjmowanie gości.

Jakie możliwości zapewnią Ci inteligentne dzwonki i domofony?

Inteligentne domofony i dzwonki dostępne na TIM.pl to doskonałe rozwiązanie, by zwiększyć bezpieczeństwo i ograniczyć dostęp niepowołanych osób do budynku. Kamery z szerokim obiektywem, zapewniające doskonałą jakość obrazu pozwolą Ci łatwo ustalić, kto stoi po drugiej stronie drzwi lub furtki. Dzięki wbudowanej pamięci możesz zapisywać wykonane kamerą zdjęcia – taka funkcja może być przydatna np. wówczas, gdy chcesz przekazać policji informacje o intruzie.

Czujniki ruchu, w które jest wyposażona większość inteligentnych dzwonków i telefonów, to również jeden z elementów wpływających na bezpieczeństwo domowników czy pracowników. Takie czujniki, po wykryciu obecności osoby przy furtce czy drzwiach, mogą automatycznie wykonywać zdjęcie i przesyłać je do aplikacji mobilnej.

Największe zalety używania inteligentnych dzwonków i domofonów

Inteligentny wideodomofon to praktyczne rozwiązanie dla osób, które często przebywają poza domem. Dzięki połączeniu z aplikacją mobilną możesz łatwo sprawdzić, kto dzwoni do drzwi, i w razie potrzeby wpuścić gościa do środka. Domofony i dzwonki smart home sprawią, że Twoja nieobecność podczas wizyty kuriera czy niespodziewanych gości przestanie być problemem – wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk w aplikacji, a drzwi automatycznie się otworzą.

To tylko kilka z możliwości, jakie zapewnią Ci inteligentne domofony i dzwonki. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj opisy poszczególnych produktów dostępnych na TIM.pl. Sprawdź, z jakimi systemami się łączą, za pomocą jakich aplikacji możesz je obsługiwać i jakie są ich parametry techniczne. Poznaj także inne nasze produkty z kategorii Smart Home i połącz je w jeden niezawodnie działający system!