Lampka modułowa 3-fazowa czerwony/zielony/pomarańczowy 230-400V AC SVN129


Twoja cena:54,69 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Lampka modułowa została wyprodukowana przez firmę HAGER POLO. Marka jest znana na polskim rynku ze względu na stosowanie w swoich wyrobach nowoczesnych technologii, które w znacznym stopniu ułatwiają użytkownikowi pracę z danym urządzeniem. Cechy takie jak: bezproblemowy montaż, prosta obsługa, a także wysoka jakość umacniają pozycję firmy na rynku urządzeń elektrotechnicznych. Lampka 3-fazowa modułowa ma za zadanie sygnalizować pracę wybranej funkcji w danym urządzeniu, w którym została zainstalowana. Jedynym źródłem światła w produkcie są 3 diody LED, przykryte kloszami w kolorach: zielonym, czerwonym i pomarańczowym. Lampka składa się z jednego modułu, w którym maksymalna moc źródła światła może wynieść 0,8 W, a napięcie znamionowe jest równe 230 V AC o częstotliwości mieszczącej się w przedziale od 50 do 60 Hz. Produkt posiada stopień ochrony IP2X, co powoduje, że można go instalować wyłącznie w pomieszczeniach, w których jest sucho i nie ma nadmiernego pyłu. Prawidłowa praca lampki będzie przebiegać w zakresie temperatur: od -20°C do +50°C. Urządzenie wykorzystuje się w halach produkcyjnych, w których ważne jest bezpieczeństwo pracy, a także widoczna sygnalizacja poszczególnych funkcji maszyn. Lampka modułowa ma wymiary: 83 mm wysokości, 17,5 mm szerokości i 62 mm głębokości.

Dane techniczne


Ean
Kolor klosza
Źródło światła
Trzonek źródła światła
Maksymalna moc źródła światła [W]
Rodzaj napięcia
Szerokość wyrażona liczbą modułów
Głębokość wbudowania [mm]
Stopień ochrony (IP)
Napięcie znamionowe [V]

Opinie o produkcie


Opinia dodana 03.05.2017 r. przez użytkownika:

Tańszym rozwiązaniem jest zastosowanie lampek F&F


Opinia dodana 07.05.2017 r. przez użytkownika:

Łatwość montażu. Zajmują mało miejsca. Estetyczny wygląd.


Opinia dodana 08.05.2017 r. przez użytkownika:

kolorowe lampki, duze zaciski to sobie instalatorzy chwalą i przesyniecie zacisków tak ze jeden nie zasłania drugiego


Opinia dodana 22.06.2017 r. przez użytkownika:

Dobre, trwałe rozwiązanie, zajmujące mało miejsce pod szyną. Zaciski poszczególnych faz trzymają pewnie, są dobrze oddzielone od siebie. Świeci dość wyraźnie.


Opinia dodana 02.11.2017 r. przez użytkownika:

Trochę za wysoka cena. Generalnie przydatny element. Trzy fazy na jednym polu co daje spore oszczędności miejsca.


Opinia dodana 20.12.2017 r. przez użytkownika:

Lampka modułowa 3-fazowa czerwony/zielony/pomarańczowy 230-400V AC SVN129. Produkt solidny, dobrze wykonany obudowa wytrzymała nie pęka od byle uderzenia jak u chińskich odpowiedników. Wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym i z tymi parametrami nic lepszego się nie kupi.