Home Center 3 Lite - centrala inteligentnego domu

Twoja cena:

Home Center Lite od samego początku dopasowaliśmy do potrzeb osób zaczynających przygodę ze smart home. Zmień swoje mieszkanie lub dom w się wygodną, energooszczędną i bezpieczną przestrzeń. Mniejsze wymiary urządzenia nie oznaczają mniejszych możliwośći. Inteligentny hub to centrum automatyki dopasowanej według potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Mieszkaj nowocześnie dzięki Home Center Lite.

Rosnące potrzeby konsumentów. Odpowiedzią na rosnące wymagania są inteligentne domy.


Home Center Lite – inteligentne serce Twojego domu

smart home hub

Centrala Home Center Lite dedykowana jest do mieszkań i niewielkich domów. To bezprzewodowe urządzenie pozwala na integrację zarówno z produktami FIBARO, jak i z ponad dwoma tysiącami produktów innych marek, dzięki czemu zapewnia nieograniczone możliwości. Centrala odbiera dane z sensorów i komunikuje się z innymi urządzeniami, dbając o komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Dzięki inteligentnej centrali przyczynisz się do ochrony środowiska i obniżysz swoje rachunki za energię elektryczną oraz ogrzewanie. Centrala oferuje wiele przydatnych funkcji. Jakich?

  1. Inteligentne sterowanie oświetleniem – dzięki temu światło będzie zawsze tam, gdzie Ty i członkowie Twojej rodziny! Po wykryciu ruchu FIBARO Home Center Lite zapali światło np. w pokoju dziecka, na korytarzu czy w łazience.
  2. Sterowanie ogrzewaniem – inteligentna centrala zadba o komfort cieplny niezależnie od warunków. Zredukuje temperaturę w czasie Twojej nieobecności i zwiększy, kiedy domownicy wrócą do domu.
  3. Monitoring ruchu – Home Center Lite poinformuje Cię, kiedy zostanie wykryty niepożądany ruch.
  4. Zdalne sterowanie – możesz wysyłać polecenia do centrali z dowolnego miejsca.

Centrala Home Center Lite to inteligentne serce domu, które wesprze Cię w wielu aspektach, podnosząc komfort Twojego życia.


Bezpieczeństwo Twojej rodziny z Home Center Lite

Ideą inteligentnego domu jest nie tylko dbałość o środowisko i komfort, ale również o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Centrala Home Center Lite opuści rolety zewnętrze i zgasi wszystkie światła, kiedy wyjdziesz z domu, a zdalne raportowanie zapewni Ci kontrolę z każdego miejsca na świecie. Integracja z sensorami dymu i wilgoci chroni przed czadem, pożarem i zalaniem. W zarazie jakiegokolwiek zagrożenia zostaniesz natychmiast poinformowany.

Centrala zabezpiecza również dane i hasła wymieniane między urządzeniami. Zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych i wypróbuj Home Center Lite!

Home Center Lite doskonale wpisuje się w trendy ekologii oraz rozwiązań ekonomicznych.

Dane techniczne

Zasilanie
230 V AC
Protokół komunikacji
Z-Wave

Dane logistyczne

Ean
5902701700027
Szerokość opakowania [mm]
135
Waga z opakowaniem [kg]
0.40
Wysokość opakowania [mm]
85
Długość opakowania [mm]
205
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Urządzeniami Fibaro sterować można za pomocą darmowej aplikacji Yubii Home Center, dostępnej na urządzenia oparte o systemy Android (Sklep Play) oraz iOS (AppStore)