Znaleziono 683 produktów w kategorii

Klucze płasko-oczkowe

z

29

Cena:
Cena:
Cena:
NEO09-752
Cena:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to 
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji to 
TOP TOOLS35D359
Cena:
GTVAE-WBEZDC-10S
Cena:
NEO09-064
Cena:
NEO09-713
Cena:
Powiadom o dostępności
Cena:
GTX35D757
Cena:
GTVAE-WBBUNI-10DIM
Cena:
NEO09-325
Cena:
NEO09-063
Cena:
NEO09-322
Cena:
NEO09-055
Cena:
Powiadom o dostępności
NEO09-407
Cena:
NEO09-424
Cena:
NEO09-067
Cena:
NEO09-408
Cena:
NEO09-419
Cena:
NEO09-065
Cena:
NEO09-717
Cena:
GTX35D383
Cena:
Powiadom o dostępności
NEO09-416
Cena:

Klucz płasko-oczkowy to jedno z najbardziej praktycznych narzędzi warsztatowych. Charakterystyczne dla takiego klucza są różne końcówki po obu stronach. Każda z nich służy do przykręcania i odkręcania śrub lub nakrętek, ale obie działają w nieco inny sposób i mogą sprawdzić się w innych warunkach.

Klucze płasko-oczkowe są sprzedawane pojedynczo, ale zdecydowanie częściej spotkasz je w zestawach, w których każde z narzędzi różni się od siebie rozmiarem. W Twojej skrzynce narzędziowej zabrakło klucza o określonych wymiarach? Braki łatwo uzupełnisz, korzystając z oferty TIM.pl!

Czym charakteryzują się klucze płasko-oczkowe?

Klucz płasko-oczkowy to narzędzie wykonane z metalu. Z obu stron rękojeści znajdują się otwory – jeden z nich jest otwarty, drugi zamknięty. Każdy z nich ma takie samo zastosowanie i służy do wkręcania i odkręcania śrub oraz nakrętek. Końcówka z kluczem oczkowym jest łatwiejsza w obsłudze, wymaga za to pełnego dostępu do śruby lub nakrętki. Końcówka z kluczem płaskim ma natomiast bardziej uniwersalne zastosowanie.

Klucze płasko-oczkowe występują w kilkunastu rozmiarach. Najpopularniejsze z nich to:

  • M5, czyli klucze o średnicy otworu 8 mm;
  • M6, czyli klucze 10 mm;
  • M8, czyli klucze 13 mm;
  • M10, czyli klucze 17 mm.


Jakie właściwości kluczy płasko-oczkowych mają znaczenie podczas zakupu?

Nasi klienci szukający dla siebie kluczy płasko-oczkowych zwracają największą uwagę na rozmiar narzędzia – a dokładnie na średnicę otworów po obu jego stronach. Rzeczywiście ma to duże znaczenie. Tylko za pomocą klucza o odpowiednim rozmiarze można wygodnie przykręcić lub odkręcić śrubę.

W niektórych przypadkach ważne są jednak także inne właściwości klucza płasko–oczkowego. Jeśli zamierzasz używać go do odkręcania lub przykręcania śrub czy nakrętek w trudno dostępnych miejscach, wybierz narzędzie z długą rękojeścią. Dzięki temu bez problemu sięgniesz tam, gdzie klucz o standardowej długości nie ma szansy dotrzeć. W trudnych warunkach warto skorzystać także z klucza odgiętego, osadzonego lub łamanego. Dzięki temu, że jego oczko znajduje się w innej płaszczyźnie niż rękojeść, można za jego pomocą wygodnie wykonywać pracę pod kątem.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalny rodzaj kluczy płasko–oczkowych – z grzechotką. To ruchomy element znajdujący się wewnątrz oczka, który umożliwia wkręcanie i odkręcanie bez wykonywania pełnych obrotów. Praktycznym rozwiązaniem są także klucze z przegubem, dzięki któremu możesz swobodnie manewrować końcówką.

Co decyduje o jakości kluczy płasko-oczkowych dostępnych na TIM.pl?

Jaki powinien być dobry klucz płasko–oczkowy? Przede wszystkim funkcjonalny – taki, który ułatwi Ci pracę i będzie miał zastosowanie w Twoim warsztacie. Dzięki szerokiej ofercie TIM-u możesz wybrać pojedynczy klucz lub cały zestaw, w którym znajdziesz narzędzia w najpopularniejszych rozmiarach. Oferujemy praktyczne klucze z grzechotkami lub przegubami. Bez przeszkód użyjesz ich w miejscach, do których trudno jest sięgnąć (np. podczas naprawy skomplikowanych maszyn przemysłowych lub części samochodowych znajdujących się pod maską pojazdu).

Możesz mieć pewność, że wybrany z naszej oferty klucz płasko-oczkowy spełni Twoje oczekiwania: będzie wytrzymały, odporny na złamanie, wyginanie i inne uszkodzenia mechaniczne oraz wygodny w użyciu. Skąd to wiemy? Ponieważ dla naszych klientów wybieramy wyłącznie produkty oferowane przez znanych producentów narzędzi ręcznych. Na TIM.pl znajdziesz m.in. zestawy kluczy Topex, Expert, Home, Top Tools. To marki doskonale znane profesjonalistom, zajmującym się naprawami, montażem, pracami budowlanymi, a także tym, którzy lubią majsterkować w domu.

Potrzebujesz nowego klucza płasko-oczkowego, a może całego zestawu? Wybierz produkty, którymi będziesz mógł pracować komfortowo w każdych warunkach i przez długi czas!

Jednopixelowy obrazek