Rozliczenia

Spis treści:

  1. Co muszę zrobić, aby potwierdzić saldo lub uzgodnić bieżące rozliczenia?
  2. W jaki sposób mogę potwierdzić rozliczenie kompensaty?
  3. W jaki sposób uzyskać zwrot środków z tytułu nadpłaty bądź też korekty?
  4. W jaki sposób mogę skontaktować się z działem księgowości TIM S.A.?

1Co muszę zrobić, aby potwierdzić saldo lub uzgodnić bieżące rozliczenia?

Jeśli chcesz potwierdzić saldo lub uzgodnić bieżące rozliczenia, skieruj zapytanie na adres mailowy ksiegowosc@tim.pl. Pamiętaj o podaniu w treści Twojego numeru klienta lub numeru NIP – przyśpieszy to obsługę Twojego zapytania. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, udzielając informacji drogą mailową lub telefonicznie.

2W jaki sposób mogę potwierdzić rozliczenie kompensaty?

Jeśli chcesz uzgodnić rozliczenie kompensaty, skieruj zapytanie na adres mailowy ksiegowosc@tim.pl. Pamiętaj o podaniu w treści Twojego numeru klienta lub numeru NIP – przyśpieszy to obsługę Twojego zapytania. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, udzielając informacji drogą mailową lub telefonicznie.

3W jaki sposób uzyskać zwrot środków z tytułu nadpłaty bądź też korekty?

Jeśli chcesz uzyskać zwrot środków, skieruj zapytanie na ksiegowosc.zwrotklienta@tim.pl. Opisz szczegóły transakcji i podaj numer rachunku do zwrotu środków. Pamiętaj również o podaniu w treści swojego numeru klienta lub numeru NIP – przyśpieszy to obsługę Twojego zapytania.

4W jaki sposób mogę skontaktować się z działem księgowości TIM S.A.?

Nasi konsultanci są dostępni w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 11:30 do 14:30 pod numerami telefonu: 71 376 16 00 oraz 71 732 86 00. Zachęcamy również do przesyłania zapytań drogą mailową na adres: ksiegowosc@tim.pl.

Jednopixelowy obrazek

Czy ten artykuł był pomocny?