Ceny

Spis treści:

  1. Gdzie znajdę informację o podwyżkach?
  2. Dlaczego nie widzę ceny producenta tylko cenę końcową?
  3. Od czego zależą ceny?
  4. W jaki sposób przeliczane są ceny produktów w innych walutach?

1Gdzie znajdę informację o podwyżkach?

Planowane podwyżki cen asortymentu danego producenta są komunikowane z wyprzedzeniem na stronie Podwyżki producentów.

2Dlaczego nie widzę ceny producenta tylko cenę końcową?

TIM.pl posiada najszerszy asortyment na rynku elektrotechnicznym. Część produktów z naszej oferty to produkty wytwarzane na specjalne zamówienie, więc ich cena jest zmienna i zależna od wielu czynników. Działając zgodnie z polityką naszych dostawców, niektóre ceny producenta nie są wyświetlane, a Klient widzi jedynie cenę dla niego oferowaną, ale uwzględniającą rabat.

3Od czego zależą ceny?

Ceny dla Klienta są składową wielu czynników. Stali Klienci wraz z dokonywaniem regularnych zakupów w TIM S.A. mogą uzyskiwać korzystniejsze ceny, negocjując indywidualne warunki handlowe w zależności od swoich potrzeb. Klienci biznesowi uczestniczą dodatkowo w specjalnych, dedykowanych promocjach cenowych.

Wysokość uzyskanego rabatu może również zależeć od ilości zakupionego towaru (np. w przypadku zakupu pełnego opakowania lub gotowego odcinka kabla) czy łącznej wartości zamówienia, od której zależy wysokość kosztów dostawy. Istnieje również możliwość otrzymania gratisowej nagrody specjalnej. Każdy Klient może także skorzystać z dodatkowych promocji oferowanych przez TIM S.A.: rabatobrania, kuponów promocyjnych, comiesięcznej gazetki promocyjnej, specjalnych promocji czasowych na wybrany asortyment czy wyprzedaży towarów outletowych.

4W jaki sposób przeliczane są ceny produktów w innych walutach?

Ceny produktów w walutach obcych są przeliczane według kursu ogłoszonego przez NBP w dniu powstania oferty. Cena na fakturze jest obliczana w oparciu o kurs z dnia poprzedzającego dzień sprzedaży. Kurs jest przeliczany bez zaokrąglenia, czyli do czterech miejsc po przecinku, np. 4,1990, natomiast na fakturze kurs zostaje zaokrąglony do dwóch miejsc po przecinku, czyli np. 4,20.

Czy ten artykuł był pomocny?