
Wkrętak tego producenta jest droższy od chińskiego więc sądziłem , że trwalszy czyli mniej kruchy . Łamią się na potęgę z Milwaukee i z Wihy jeszcze bardziej . Tym razem nie kupiłem chińskiego bo mi jakoś w walizce w oczy kuje , że dookoła same Wihy , Milwaukee i Haupy i chciałem by było na poziomie .