Berker B. Kwadrat, seria produktów firmy Hager Polo, to ramki, gniazda łączniki i inne rodzaje osprzętu elektroinstalacyjnego, które mają proste kształty. Do wyboru są m.in. ramki do gniazd i łączników – pojedyncze, podwójne i na większą liczbę elementów, gniazda elektryczne, łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury. Wśród akcesoriów Berker B. Kwadrat znajdują się także specjalistyczne rozwiązania: czujniki ruchu, sygnalizatory świetlne czy łączniki na kartę hotelową.
HAGER POLSKA16401404
HAGER POLSKA16328982
HAGER POLSKA16331404
HAGER POLSKA16338982
HAGER POLSKA41098982
HAGER POLSKA85245285
HAGER POLSKA85245282
HAGER POLSKA85245283
HAGER POLSKA85245289
HAGER POLSKA47238982
HAGER POLSKA47448982
HAGER POLSKA6765098982
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16401404
- Indeks TIM:0004-00012-10783
- Kategoria:Łączniki hotelowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16281404
- Indeks TIM:0004-00012-10755
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16328982
- Indeks TIM:0004-00012-10769
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16331404
- Indeks TIM:0004-00012-10770
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16338982
- Indeks TIM:0004-00012-10775
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:15061404
- Indeks TIM:0004-00012-10673
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:14031404
- Indeks TIM:0004-00012-10609
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:41098982
- Indeks TIM:0004-00012-10890
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:3315431404
- Indeks TIM:0002-00001-87623
- Kategoria:Gniazda multimedialne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85741183
- Indeks TIM:0001-00010-23886
- Kategoria:Łaczniki żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85245285
- Indeks TIM:0004-00012-35233
- Kategoria:Przyciski żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85245282
- Indeks TIM:0004-00012-35232
- Kategoria:Przyciski żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85245283
- Indeks TIM:0004-00012-35231
- Kategoria:Przyciski żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85245289
- Indeks TIM:0004-00012-35234
- Kategoria:Przyciski żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85741182
- Indeks TIM:0004-00012-11373
- Kategoria:Łaczniki żaluzjowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85345183
- Indeks TIM:0004-00012-11293
- Kategoria:Czujniki ruchu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85345182
- Indeks TIM:0004-00012-11292
- Kategoria:Czujniki ruchu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85346182
- Indeks TIM:0004-00012-11306
- Kategoria:Czujniki ruchu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:41438982
- Indeks TIM:0004-00012-10930
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:47238982
- Indeks TIM:0004-00012-10964
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:47448982
- Indeks TIM:0004-00012-11019
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:6765101404
- Indeks TIM:0004-00012-11492
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:6765108982
- Indeks TIM:0004-00012-11501
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:6765098982
- Indeks TIM:0004-00012-11491
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
