Berker B. Kwadrat, seria produktów firmy Hager Polo, to ramki, gniazda łączniki i inne rodzaje osprzętu elektroinstalacyjnego, które mają proste kształty. Do wyboru są m.in. ramki do gniazd i łączników – pojedyncze, podwójne i na większą liczbę elementów, gniazda elektryczne, łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury. Wśród akcesoriów Berker B. Kwadrat znajdują się także specjalistyczne rozwiązania: czujniki ruchu, sygnalizatory świetlne czy łączniki na kartę hotelową.
HAGER POLSKA75441352
HAGER POLSKA75441359
HAGER POLSKA75441383
HAGER POLSKA75441389
HAGER POLSKA53420216
HAGER POLSKA11708982
HAGER POLSKA1096898200
HAGER POLSKA3313071404
HAGER POLSKA53420212
HAGER POLSKA10129969
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10228912
- Indeks TIM:0004-00012-10314
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:75441352
- Indeks TIM:0001-00015-70943
- Kategoria:Czujniki wilgotności
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:75441359
- Indeks TIM:0001-00015-70945
- Kategoria:Czujniki wilgotności
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:75441383
- Indeks TIM:0001-00015-70960
- Kategoria:Czujniki wilgotności
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:75441389
- Indeks TIM:0001-00015-70963
- Kategoria:Czujniki wilgotności
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52068989
- Indeks TIM:0004-00012-11107
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:53420216
- Indeks TIM:0004-00012-11109
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5361828989
- Indeks TIM:0001-00019-45505
- Kategoria:Gniazda hermetyczne natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:11708982
- Indeks TIM:0001-00013-12385
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:5361828986
- Indeks TIM:0001-00020-23693
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52058982
- Indeks TIM:0004-00012-11101
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52018982
- Indeks TIM:0004-00012-11081
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52008982
- Indeks TIM:0004-00012-11077
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52038982
- Indeks TIM:0004-00012-11091
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52048989
- Indeks TIM:0004-00012-11097
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52068982
- Indeks TIM:0004-00012-11106
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52028982
- Indeks TIM:0004-00012-11086
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52048982
- Indeks TIM:0004-00012-11096
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1096898200
- Indeks TIM:0001-00021-01954
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:3313071404
- Indeks TIM:0004-00012-11402
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:53420212
- Indeks TIM:0004-00012-11108
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:3313078982
- Indeks TIM:0004-00012-11407
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10129969
- Indeks TIM:0001-00021-25430
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10119969
- Indeks TIM:0001-00021-89829
- Kategoria:Ramki
Cena:
