Znaleziono 1596 produktów w kategorii

Elementy montażowe do rozbudowy rozdzielnic

Twoja cena:
Twoja cena:
EATON275413
Twoja cena:
SPAMELPPOŻ-5701\P01
Twoja cena:
EATON275200
Twoja cena:
EATON275199
Twoja cena:
PAWBOLC.2080
Twoja cena:
EATON116651
Twoja cena:
Twoja cena:
LEGRAND020051
Twoja cena:
EATON106446
Twoja cena:
EATON116650
Twoja cena:
EATON106430
Twoja cena:
INCOBEXAK-60022
Twoja cena:
INCOBEXINC-10210
Twoja cena:
EATON275445
Twoja cena:
LEGRAND001660
Twoja cena:
Twoja cena:
LEGRAND001665
Twoja cena:
LEGRAND001664
Twoja cena:
Twoja cena:
SCHNEIDERLVS03220
Twoja cena:
ETI-POLAM001101683
Twoja cena:
Twoja cena:

Elementy montażowe do rozbudowy rozdzielnic

Oferta gotowych szaf rozdzielczych trafia w oczekiwania większości elektroinstalatorów. Są jednak sytuacje, gdy okazuje się niewystarczająca. Może się zdarzyć, że będziesz chciał rozbudować istniejącą już rozdzielnicę lub zmodyfikować ją w inny sposób. W takim przypadku niezbędne będą elementy montażowe do rozbudowy rozdzielnic: listwy, zaślepki, wsporniki mocujące i inne. Sprawdź, jakie rodzaje elementów montażowych znajdziesz w naszym sklepie.

Jakich elementów montażowych do rozbudowy rozdzielnic potrzebujesz?

W naszym sklepie oferujemy około 1,5 tysiąca produktów z kategorii „elementy montażowe do rozbudowy rozdzielnic”. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wszystko, czego potrzebują podczas wykonywania tego typu prac. Znajdziesz u nas m.in.:

 • wsporniki,
 • szyny montażowe,
 • klamry montażowe,
 • łączniki i separatory,
 • profile mocujące,
 • stelaże,
 • uchwyty transportowe,
 • zaciski,
 • prowadnice,
 • profile,
 • narożniki,
 • gotowe zestawy montażowe.

Każdy rodzaj produktów oferujemy w wielu rozmiarach i kształtach. Dzięki temu zyskasz pewność, że akcesoria montażowe będą pasowały do pozostałych elementów rozdzielnicy.

Podczas wyboru produktów z tej kategorii warto zwrócić uwagę przede wszystkim na podstawowy parametr, jakim jest głębokość. Niektóre elementy montażowe do rozbudowy rozdzielnic, np. wsporniki, mają także funkcję regulacji głębokości.

Do czego wykorzystasz elementy montażowe z naszego sklepu?

Elementy montażowe okazują się niezastąpione, gdy chcesz połączyć ze sobą poszczególne części rozdzielnicy. Korzystają z nich przede wszystkim elektrotechnicy, którzy przystosowują gotowe szafy rozdzielcze do swoich potrzeb, a także specjaliści budujący je od podstaw. Dzięki < b>elementom montażowym do rozbudowy rozdzielnic łatwo przymocujesz drzwiczki, ścianki, cokoły czy pokrywy.

Dostępne w tej kategorii produkty przydadzą Ci się również wówczas, gdy naprawiasz lub modernizujesz szafę rozdzielczą.

Inne elementy i akcesoria do rozbudowy rozdzielnic dostępne w TIM

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów dla osób, które chcą samodzielnie budować rozdzielnice lub dostosowywać je do potrzeb swojego projektu. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, by wykonać ten : drzwi, ścianki, płyty montażowe, cokoły, szyny montażowe i inne.

Korzystamy wyłącznie z oferty renomowanych producentów. Dzięki temu nasz asortyment jest nie tylko solidny, lecz także spójny. Możesz mieć pewność, że poszczególne elementy będą idealnie do siebie pasowały, a wykonana przez Ciebie rozdzielnia zapewni znajdującym się wewnątrz urządzeniom i przewodom skuteczną ochronę.

Odpowiednio dopasowane, trwałe elementy montażowe do rozdzielnic to podstawa, gdy chcesz, by Twoja rozdzielnica była wytrzymała oraz niezawodna. Sprawdź dostępne w naszym sklepie produkty i wybierz odpowiedni element dla siebie.

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy Ci znaleźć pasujące produkty. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie!

Jednopixelowy obrazek