Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC Singlemode 9/125 G652D 2m
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Pigtail optyczny jednomodowy Złącza: FC/UPC Standard: G657A2 Średnica kabla: 0.9 mm Długość kabla: 2 m Pigtail światłowodowy Pigtail światłowodowy przeznaczony jest do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach i jest jednostronnie zakończony złączem FC/UPC. Charakteryzuje się on niską tłumiennością oraz łatwą instalacją i obsługą światłowodu, a także dużą prędkością transmisji danych. W pigtailu użyte zostało włókno jednomodowe G652D oraz zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów (LSZH). Sygnał w światłowodzie jednomodowym nie rozprasza się, a strumień danych przesyła się równolegle do osi i dociera na koniec włókna w jednym modzie bez odbić. Światłowody jednomodowe są idealnym rozwiązaniem do komunikacji światłowodowej na duże odległości, ponieważ sygnał może być transmitowany bez żadnego wzmacniania nawet do 100 km. Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde z oferowanych przez nas Pigtaile światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Dane produktowe


Dane techniczne

Rodzaj złącza wtykowego
FC
Długość [m]
2000
Kolor
Biały
Rodzaj włókna
Jednomodowy

Dane logistyczne

Ean
5901878541174
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania



Opinie