Przemysłowa wtyczka przenośna, prosta, 16A, 2p+E, 100...130 V AC, IP 67 PKX16M713
Cena:
Przemysłowa wtyczka przenośna, prosta, 16A, 2p+E, 100...130 V AC, IP 67. rodzina produktów: PratiKa - typ produktu: wtyk wander - opis skrócony: Wtyk PratiKa - kategoria wtyczki, gniazda: niskie napięcie - liczba biegunów: 2-biegunowy + E - rodzaj sieci: AC - standard wypustu: przemysłowy.
Dane techniczne
CN
Kierunek wprowadzenia kabla
Przykręcany
Materiał
Tworzywo sztuczne
Prąd znamionowy wg UL/CSA [A]
0
Kierunek wprowadzenia wtyczki
Prosty
Stopień ochrony (IP)
IP67
Wskaźnik położenia styku ochronnego [h]
4
Napięcie zgodnie z EN 60309-2
110 V (50+60 Hz) żółte
PKWiU
Liczba biegunów
2
Prąd znamionowy IEC [A]
16
Rodzaj połączenia
Zacisk śrubowy
Zwrotnica faz
Nie
Model wojskowy
Nie
Kolor identyfikacyjny
Żółty
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
SEISAS (SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS
rue Joseph Monier 35, 92500 Rueil-Malmaison
poland.helpdesk@se.com
https://www.se.com
5/5
(1 opinia)
5
1 opinia
4
0 opinii
3
0 opinii
2
1
20.11.2017|Opinia niezweryfikowana zakupem
Dobra jakość wykonania i zastosowanego materiału przy zachowaniu przystępnej ceny. Przemysłowa wtyczka przenośna, prosta, 16A, 2p+E, 100...130 V AC, IP 67 PKX16M713