Nitownica czołowa do nitów stalowych i aluminiowych 2,4-3,2-4.0-4,8mm 18-107

Twoja cena:

Opis produktu

Danym produktem jest nowoczesna nitownica. Jest to model czołowy. To narzędzie zostało przeznaczone do nitów wykonanych ze stali, nitów aluminiowych, nitów wykonanych ze stali nierdzewnej oraz nitów miedzianych, o wymiarach: 4-3,2-4.0-4,8 mm.
Zadaniem tego modelu jest skuteczne i szybkie zrywanie nitów z twardych materiałów, takich jak stal oraz stal nierdzewna. Ten model może być z powodzeniem używany zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie.
Warto również z całą pewnością zwrócić uwagę na szczegóły budowy tego modelu. Nitownica ma bowiem krótkie ramiona, a także niewielkie wymiary, co z kolei ułatwia i pozwala na pracę w miejscach, które są trudno dostępne. Ponadto sam uchwyt ma budowę trójszczękową, co zapewnia mocny chwyt nitu, a także skuteczne usuwanie oderwanych zakończeń. Zaletą tego modelu jest dołączony zbiorniczek na zerwane nity.
O jakości tego modelu świadczy certyfikat TUV. Nitownica jest częścią koncernu TOPEX. Przedsiębiorstwo skupia wokół siebie siedem różnych marek produkujących narzędzia oraz elektronarzędzia.

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
8205598000
Działanie
Ręczny

Dane logistyczne

Ean
5907558413564
Szerokość opakowania [mm]
150
Waga z opakowaniem [kg]
0.50
Wysokość opakowania [mm]
50
Długość opakowania [mm]
325
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie