Klucz do rur typ S 650mm 3 cale 02-124


Twoja cena:201,65 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Polska grupa TOPEX - w skład której wchodzi siedem różnych marek - istnieje na polskim rynku już od ponad 25 lat. Przez ten czas marka zapracowała sobie na opinię jednego z wiodących producentów oraz wytwórców elektronarzędzi oraz narzędzi w Europie Środkowo-Wschodniej, a co za tym idzie na zaufanie milionów klientów na całym świecie.
Przykładem produktu zaprojektowanego oraz wyprodukowanego przez ten koncern jest dany tutaj klucz. Jest on przeznaczony do rur, których maksymalna średnica nie powinna być jednak większa niż trzy cale. Z całą pewnością warto zwrócić również uwagę na parametry tego modelu.Jego długość jest bowiem równa 650 mm, a z kolei rozwarcie szczęk wynosi 103 mm.
Nie mniejsze znaczenie ma też materiał, jakiego użyto do wykonania tego modelu. Klucz wykonano bowiem z najwyższej jakości, starannie dobranej stali chromowo-wanadowej. Dodatkowo szczęki tego modelu są szlifowane oraz polerowane. Dodatkowo rękojeść klucza została powleczona powłoką antypoślizgową, dzięki czemu klucz bardzo dobrze i pewnie leży w dłoni.
Jakość produktu została poświadczona certyfikatem TÜV oraz 25-letnią gwarancją.

Dane techniczne


Ean
Długość [mm]
Model nieiskrzący
Do rur o maksymalnej średnicy

Pliki do pobrania


Karta katalogowa:

Opinie o produkcie