Klucz do rur typ S 235mm 0,5 cala 02-120


Twoja cena:56,27 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Danym tutaj produktem jest nowoczesny klucz. Ten model, zgodnie z wytycznymi producenta - grupy TOPEX - został przeznaczony do rur typu S.
Należy z całą pewnością zwrócić uwagę na rodzaj materiału, jakiego użyto do wykonania tego modelu klucza. Narzędzie zostało bowiem odkute ze starannie dobranej i wyselekcjonowanej stali chromowo-wanadowej najwyższego gatunku. Z kolei rękojeść klucza pokryto antypoślizgową powłoką, dzięki której klucz nie wyślizguje się z dłoni i gwarantuje bardzo mocny chwyt. Zaletą tego modelu są również polerowane oraz szlifowane szczęki. Nie mniejsze znaczenie mają również wymiary tego modelu. Długość klucza jest równa 235 mm, a z kolei rozwarcie szczęk wynosi 0,5 cala.
Klucz został wykonany zgodnie z obowiązującą normą DIN 5234. Jakość oraz trwałość tego modelu potwierdza gwarancja obowiązująca przez okres 25 lat, a także certyfikat TÜV.
Wspomniany koncern TOPEX istnieje na polskim rynku już od ponad 25 lat. Przez ten czas marka zapracowała sobie na opinię jednego z wiodących producentów oraz wytwórców narzędzi oraz elektronarzędzi w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dane techniczne


Ean
Długość [mm]
Do rur o maksymalnej średnicy
Zakres [mm]
Model nieiskrzący

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie