Kątomierz budowlany WINKELSTAR 60/120 cm 17-202-25


Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Twoja cena:

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Winkelstar marki BMI to produkowany w Niemczech kątomierz o unikalnych cechach. Jest to idealne narzędzie do wyznaczania i pomiaru kątów przy skarpowaniu, pracach ciesielskich i wykończeniowych.
Kątownik Winkelstar jest wykonany z dwóch grubościennych aluminiowych ramion o wymiarach 60 i 120 cm, połączonych solidnym przegubem z podziałką kątową od 0stopni do 270stopni. Ramiona mogą być blokowane skokowo co 15stopni lub bezstopniowo w całym zakresie pomiarowym. Dolne ramię posiada libellę pionową oraz poziomą dzięki czemu kątownik można używać jako zwykłą poziomnicę. Libella pionowa została wtopiona w blok pleksiglasu, który wypełnia cały okrągły otwór. Dzięki takiemu rozwiązaniu, libella jest wyjątkowo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem, a otwór nie zapycha się zaprawą lub innymi luźnymi materiałami budowlanymi. Na dolnym ramieniu znajduje się trzpień, który po złożeniu ramion blokuje je w jednej pozycji. Dzięki temu ramiona nie mają tendencji do wyginania się na boki, a co za tym idzie kątownik jest lepiej chroniony podczas transportu.
Cechy wyróżniające: 2 grubościenne aluminiowe ramiona o długości 60/120 cm połączone solidnym przegubem z podziałką kątową od 0stopni do 270stopni, ramiona blokowane skokowo co 15stopni lub bezstopniowo w całym zakresie pomiarowym, libella pionowa oraz pozioma w dolnym ramieniu - funkcja klasycznej poziomicy, ampułka libelli chroniona grubą warstwą plexiglasu, wstrząsoodporne i odporne na zbicie libelle z efektem lupy zapewniają ekstremalnie dobrą widoczność pęcherzyka powietrza, okrągły kształt libelli eliminuje występowanie zjawiska „podwójnej bańki”.
Dane techniczne: długość ramion 60/120 cm, zakres pomiaru 0-270stopni, profil anodowany wzmocniony, sposób pomiaru płynny, skokowy.

Dane techniczne


Ean

Opinie o produkcie