


Kabel teleinformatyczny (skrętka) GetFort kat.6 przeznaczone są do budowy profesjonalnych systemów teleinformatycznych lub telekomunikacyjnych w których wykorzystywane jest pasmo częstotliwości do 100MHz. Kable nadają się do transmisji danych, dźwięku i obrazu telewizyjnego o przepustowości binarnej do 1Gb/s. Przewód stosuje się do budowy tzw. systemów okablowania strukturalnego na zewnątrz budynków zgodnie ze standardem EN61000-6-3:22007+A1: 2011, EN61000-6-1:2007. Kable wypełnione są żelem hydrofobowym zabezpieczającym przed wzdłużnym wnikaniem wody. Posiadają zewnętrzną powłokę odporną na działanie promieni UV, dlatego nadają się do układania na zewnątrz budynków, w kanałach kablowych lub bezpośrednio w ziemi.
Przewód ten idealnie nadaję się także do budowy systemów CCTV - telewizji przemysłowej dzięki świetnym właściwościom przesyłu sygnału wideo z kamer.
GetFort jest jedną z najszybciej rozwijających się marek urządzeń sieciowych aktywnych jak również pasywnych. Oferowane produkty charakteryzują się dużą trwałością i precyzją wykonania, atrakcyjnym wzornictwem oraz nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi. Produkty naszej marki znajdują szerokie zastosowanie przy budowie systemów datacenter, alarmowych, CCTV oraz RTV.
| Kategoria: | 6 |
| Konstrukcja kabla: | F/UTP |
| Układ żył | 4x2 |
| Grubość żyły: | 0,540mm |
| Wykonanie żył: | drut miedziany [Cu] |
| Izolacja żył: | HDPE 1,02mm |
| Grubość powłoki: | 0,600mm |
| Średnica zewnętrzna powłoki: | 7,2mm |
| impedancja w zakresie 1-100MHz: | 100 ? |
| max. rezystancja w zakresie 1-100MHz: | 9,5(?/100m) |
| NVP: | 0.69 |
| Delay Skew (ns/100m): | ?45 |
| ilość w opakowaniu: | 500m |
| Wypełnienie: | żel |
| Kolor: | czarny |
| Ekran: | folia aluminiowa |