Gniazdo żarówki 100W E27 sterowane bezprzewodowo Smart Living OR-SH-1706

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Marka Orno Polska pracuje na swoją renomę, a także na zaufanie klientów na całym świecie już od 1990 roku. Firma jest znana także poza polskimi granicami, na przykład na Litwie, na Łotwie, na Węgrzech czy chociażby w Belgii. Przykładem produktu zaprojektowanego oraz wyprodukowanego przez ten koncern jest dane tutaj gniazdo żarówki. Ten model służy do sterowania odbiornikami energii.
Zaletą tego modelu jest bez wątpienia materiał jakiego użyto do wykonania tego modelu. Tworzywo termoplastyczne- bo o nim tutaj mowa - jest wyjątkowo odporne na ścieranie, a ponadto nie przywiera do innych tworzyw, szkła oraz do metalu. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej temperatury. Materiał zachowuje bowiem swoje właściwości wyłącznie w temperaturze pokojowej. Ten model gniazda został wyposażony w niezwykle praktyczny wskaźnik LED.
Produkt jest przeznaczony do montażu natynkowego. Gniazdo ma jeden przycisk oraz jeden punkt sterowania. Produkt jest dostępny w uniwersalnym, białym kolorze.Dane produktowe


Dane techniczne

Ean
5901752485853
Materiał
Tworzywo sztuczne
Kolor
Biały
Konfiguracja elementów
Element sterowania
Liczba przycisków
1
Sposób montażu
Montaż natynkowy
Rodzaj materiału
Tworzywo termoplastyczne
Zastosowanie
Sterowanie odbiornikami energii
Ze wskaźnikiem LED
Liczba punktów sterowania
1

Dane logistyczne

Ean
5901752485853
Szerokość opakowania [mm]
113
Waga z opakowaniem [kg]
0.30
Wysokość opakowania [mm]
30
Długość opakowania [mm]
200
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie