Znaleziono 131 produktów w kategorii

Mierniki wielofunkcyjne

Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
SONELWMPLMPI520
Twoja cena:
Powiadom o dostępności
SONELWMPLMPI506
Twoja cena:
SONELWMPLMPI507
Twoja cena:
Powiadom o dostępności
SONELWMPLMPI525
Twoja cena:
SONELWMPLMPI530
Twoja cena:
Twoja cena:
SONELWMPLMPI536
Twoja cena:
Powiadom o dostępności
SONELWMPLMPI540
Twoja cena:
Twoja cena:
SONELWMPLMPI540S
Twoja cena:
SONELWMPLMPI520S
Twoja cena:
SONELWMPLIRM1MPI
Twoja cena:
SONELWMPLMPI540PV
Twoja cena:
SONELWMPLPVM1020KIT
Twoja cena:
APARAR911
Twoja cena:
SONELWMPLMPI530IT
Twoja cena:
REBEL ELECTROMIE-RB-10B
Twoja cena:
SONELWMGBCMM10
Twoja cena:
Twoja cena:
WIHA45220
Twoja cena:
UNI-TUT-139C
Twoja cena:

Miernik wielofunkcyjny może być prostym przyrządem pomiarowym lub zaawansowanym urządzeniem zbierającym szczegółowe dane. Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie parametrów prądu w instalacji elektrycznej. Dzięki miernikom wielofunkcyjnym możesz szybko wykryć nieprawidłowości i uniknąć porażenia prądem lub uszkodzenia sprzętu.

Kiedy warto stosować mierniki wielofunkcyjne?

Niewielki, bezprzewodowy miernik wielofunkcyjny powinien znajdować się na wyposażeniu każdego specjalisty zajmującego się instalacjami elektrycznymi. Za pomocą tego prostego urządzenia sprawdzisz parametry prądu – napięcie, częstotliwość, moc. Takich pomiarów dokonuje się w przypadku instalacji, do których są podłączone maszyny produkcyjne i inne urządzenia wrażliwe na wahania parametrów prądu. Sprawdzają się także w motoryzacji czy podczas przeprowadzania remontów instalacji elektrycznej.

Dzięki miernikowi wielofunkcyjnemu szybko wykryjesz usterki w instalacji, znajdziesz element, który jest przyczyną problemów i zareagujesz we właściwy sposób. Te funkcje chętnie wykorzystują nie tylko profesjonaliści. Zasilany bateriami miernik przyda Ci się również w domu. Jego obsługa nie wymaga zaawansowanych umiejętności, a dzięki pomiarom zapewnisz sobie bezpieczeństwo i zapobiegniesz uszkodzeniem domowych urządzeń.

Poznaj możliwości mierników wielofunkcyjnych z oferty TIM-u

Mierniki wielofunkcyjne w podstawowej wersji to niewielkie urządzenia bezprzewodowe, które łatwo zmieścisz w swojej skrzynce lub torbie z narzędziami. Za pomocą mierników elektrycznych sprawdzisz np.:

  • napięcie prądu stałego i przemiennego;
  • natężenie;
  • częstotliwość;
  • rezystancję;
  • uziemienie;
  • wzmocnienie prądowe (hFE) tranzystora.

Nawet najprostsze mierniki wielofunkcyjne spełnią swoje zadanie. Dzięki cyfrowym pomiarom są dokładne, a ich dużą zaletą jest łatwa obsługa. Wystarczy ustawić na pokrętle odpowiedni rodzaj pomiaru, a już po chwili na wyświetlaczu zobaczysz wynik. Niektóre modele są także wyposażone w funkcję zapamiętywania ostatnich wyników.

Jeśli potrzebujesz urządzenia o większej liczbie funkcji, zwróć uwagę na dostępne w ofercie TIM-u rozbudowane mierniki wielofunkcyjne dla profesjonalistów. Oprócz podstawowych wartości prądu mierzą one także parametry związane z ochroną przed porażeniami określonymi w normie PN-HD 60364-6, wykonują zaawansowane pomiary uziemień czy natężenia oświetlenia. Takie mierniki mają pamięć o dużej pojemności, dzięki czemu umożliwiają przechowywanie danych z wcześniejszych odczytów, można je także podłączyć do komputera.

Profesjonalnym elektrykom polecamy mierniki wielofunkcyjne, za pomocą których dokonuje się pomiarów wyłączników różnicowoprądowych, rezystancji izolacji czy sprawdza kolejność faz. Wśród multimetrów można znaleźć także specjalistyczne mierniki środowiskowe, które – oprócz mierzenia parametrów prądu – sprawdzają także warunki otoczenia: wilgotność, poziom dźwięku czy natężenie światła.

Wybierz z oferty TIM-u urządzenie dla siebie – miernik wielofunkcyjny do użytku domowego lub profesjonalnego!

Jednopixelowy obrazek