Dłuto 32mm STALCO S013000032
Indeks producenta:
S013000032
Cena:
360 szt.
Perfekcyjna ostrość i wydajność
Metalowa podstawa rękojeści umożliwiająca pobijanie młotkiem
Szlifowana część robocza ostrza
Możliwość ponownego naostrzenia
Podobne produkty
Dłuto SDS Max 25x18x400 mm 57-562
brutto
DO KOSZYKA
Przecinak 13x10x150mm
brutto
Przecinak 10x8x142mm
Przecinak 16x13x172mm
Przecinak z ochraniaczem 300x25x19mm stal CrV przekrój sześciokątny 03A171
Dłuta 6, 12, 18, 24 mm, zestaw 4 szt., uchwyt drewniany
Przecinak z ochraniaczem 19x16x300mm stal CrV przekrój sześciokątny 03A170
Przecinak ślusarski płaski 200mm stal CrV 03A320
Dłuta 6-24 mm /zestaw 4 szt./ 09A310
Dłuto płaskie SDS Max, 25 x 18 x 400 mm
Dłuto do bruzdowania SDS+ 22 x 14 x 250 mm
Dłuto szpicak SDS+ 4 x 14 x 250 mm