Dłuto 10mm STALCO S013000010
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
STALCO
Indeks producenta:
S013000010
Indeks TIM:
Kategoria:
Dłuta
Cena:
281 szt.
Wysyłka w 24h
Dane produktowe
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV)
Antypoślizgowa, dwukomponentowa rękojeść
Perfekcyjna ostrość i wydajność
Metalowa podstawa rękojeści wyłączająca pobijanie młotkiem
Szlifowana część ogólna dotycząca ostrzału
Możliwość przechowywania naostrzenia
Wysoki komfort pracy
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
STALCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Adres pocztowy
ul. Ofiar Katynia 1, 32-050 Skawina
Adres e-mail
centrala@stalco.pl
Podobne produkty
Dłuto SDS Max 25x18x400 mm 57-562
brutto
DO KOSZYKA
Przecinak 13x10x150mm
brutto
Przecinak 10x8x142mm
Przecinak 16x13x172mm
Przecinak z ochraniaczem 300x25x19mm stal CrV przekrój sześciokątny 03A171
Dłuta 6, 12, 18, 24 mm, zestaw 4 szt., uchwyt drewniany
Przecinak z ochraniaczem 19x16x300mm stal CrV przekrój sześciokątny 03A170
Przecinak ślusarski płaski 200mm stal CrV 03A320
Dłuta 6-24 mm /zestaw 4 szt./ 09A310
Dłuto płaskie SDS Max, 25 x 18 x 400 mm
Dłuto do bruzdowania SDS+ 22 x 14 x 250 mm
Dłuto szpicak SDS+ 4 x 14 x 250 mm