Żarówka miniaturowa 0,7W E10 3,5V DC 200mA 9323


Twoja cena:

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Tradycja przedsiębiorstwa Goobay sięga już 1999 roku. Firma działa zatem już od blisko 20 lat. Przez ten czas, dzięki ciężkiej oraz wytrwałej pracy najwyższej klasy specjalistów, firma zdobyła zaufanie klientów na całym świecie.
Przykładem produktu zaprojektowanego oraz wyprodukowanego przez ten koncern jest dana tutaj nowoczesna żarówka. Jest to model miniaturowy. Żarówka idealnie nadaje się do zarówno do latarek jak i do wskaźników. Ten model daje światło o neutralnej, białej barwie. Jeśli zaś chodzi o szczegóły dotyczące budowy, to ten model ma bańkę o kształcie oliwki. Zaś modelem trzonka zastosowanym przy tym modelu jest trzonek E10.
Nie mniejsze znaczenie mają także wymiary tego modelu. Jego długość całkowita jest równa 24 mm, a z kolei średnica tego modelu wynosi 11,5 mm. Ponadto decydując się na zakup odpowiedniego modelu z całą pewnością warto zwrócić uwagę na jego parametry elektryczne. Moc źródła światła jest w tym przypadku równa 0,7W, a z kolei napięcie znamionowe osiąga poziom 3,5V. Ten model pracuje przy prądzie stałym.

Dane techniczne


Ean
Średnica [mm]
Długość całkowita [m]
Do latarek
Halogen
Krypton
Ksenon
Do wskaźników
Napięcie lampy [V]
Trzonek
Kształt bańki
Kolor
Moc źródła światła [W]
Źródło światła
Napięcie lampy od/do [V] od
Napięcie lampy od/do [V] do
Prąd znamionowy [mA]

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie