Wtyczka z uziemieniem 16A WB-6 biała WB601


Twoja cena:8,44 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Wtyczka WB-6 jest popularnym akcesorium instalacyjnym. Model ten jest używany przez monterów do zakańczania przewodów mających służyć za przedłużacze lub w chwili uszkodzenia wtyku urządzenia elektrycznego. Jej zadaniem jest doprowadzanie prądu z sieci do odbiornika. Nasz e-sklep oferuje swoim klientom wtyczki WB-6 firmy Schneider. Marka ta jest znana w branży elektrycznej z wysokiej jakości, wytrzymałości i odporności swoich produktów. Wtyczka wyprodukowana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W ofercie naszego sklepu dostępna jest w kolorze białym. Urządzenie dysponuje uziemieniem, a kabel wprowadzany jest z boku. Stopień ochrony zapewniony przez producenta to IP20. Maksymalne obciążenie wynosi 16A, a maksymalne napięcie to 230V. Obudowa jest samozatrzaskowa, nie wymaga więc użycia specjalistycznych narzędzi. Wtyczka należy do urządzeń I klasy izolacji. Wtyczka WB-6 dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej na sztuki. Aby zamówienie zostało wysłane wystarczy nabyć jedną sztukę prezentowanego wyrobu.

Dane techniczne


Ean
Materiał
Rodzaj materiału
Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE)
Stopień ochrony (IP)
Kierunek wprowadzenia wtyczki
Rodzaj połączenia
Kolor

Opinie o produkcie


Opinia dodana 29.04.2017 r. przez użytkownika:

Porządnie wykonana wtyczka kątowa. Jeśli dobrze pamietam to jeszcze produkcji ELDA Przetrwała lata i jeszcze wiele lat przetrwa bo to porządne nie musi być reklamowane a jakość sama się broni.


Opinia dodana 03.05.2017 r. przez użytkownika:

Przewód należy zamontować z wykorzystaniem uchwytu zapobiegajacemu wyrwanie.

  • Komentarz dodany 30.04.2019 r. przez użytkownika:
    Dziękujemy za opinię. Wtyczka jest produkowana w naszej fabryce w Szczecinku i od lat niezmiennie cieszy się dużą popularnością.

Opinia dodana 30.05.2017 r. przez użytkownika:

nie ma lepszej i sprawdzonej wtyczki na rynku


Opinia dodana 30.05.2017 r. przez użytkownika:

konstrukcja stara i sprawdzona, plastik elastyczny