Wiertło stopniowe 4-32 mm 57H740


Twoja cena:150,06 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Polska grupa TOPEX działa już w ponad 40 krajach na całym świecie. W jej szerokiej ofercie znajdziemy już blisko 5000 różnego rodzaju artykułów. Są to różnego rodzaju narzędzia oraz elektronarzędzia, które mogą być przydatne zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalistom. Firma stale się rozwija, wprowadzając do oferty coraz to nowe produkty.
Przykładem narzędzia zaprojektowanego oraz wyprodukowanego przez ten koncern jest dane tutaj wiertło. Jest to model stopniowy. Średnica tego modelu waha się zatem od 4 do 32 mm. Co ważne, dane tutaj wiertło stopniowane jest co 2 mm, co z kolei pozwala na bardzo precyzyjne dostosowanie średnicy wiertła do aktualnych potrzeb. Z całą pewnością należy również zwrócić uwagę na materiał, jakiego użyto do wykonania tego modelu. Jest to bowiem najwyższej jakości, starannie dobrana stal o właściwościach szybkotnących.
Zadaniem tego modelu jest wiercenie oraz rozwiercanie otworów w cienkich blachach aluminiowych, miedzianych, stalowych, a także w elementach wykonanych z tworzyw sztucznych.

Dane techniczne


Ean
Liczba stopni wiertła
Minimalna średnica wiertła
Maksymalna średnica wiertła
Jednostka pomiarowa

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie