Znaleziono 26 produktóww kategorii

Stoły i uchwyty warsztatowe

MULTIPROJECTMP-KnGS-11M-1
Cena:
Cena:
GRAPHITE56H650
Cena:
PROS KITSN-392
Cena:
Cena:
Cena:
 • Indeks producenta:65H115
 • Indeks TIM:0001-00001-17916
 • Ocena:Dodaj opinię
VERTO65H115
Cena:
 • Indeks producenta:25000160
 • Indeks TIM:0004-00013-41778
 • Ocena:Dodaj opinię
PROMA25000160
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
TOP TOOLS07A415
Cena:
 • Indeks producenta:11-716
 • Indeks TIM:0004-00013-28918
 • Ocena:Dodaj opinię
NEO11-716
Cena:
 • Indeks producenta:07A420
 • Indeks TIM:0001-00011-50581
 • Ocena:Dodaj opinię
TOPEX07A420
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:

Czy wiesz, że dobrze przemyślana, odpowiednio wyposażona przestrzeń warsztatowa może znacznie przyspieszyć wykonywanie prac? Dzięki umieszczeniu materiałów, narzędzi oraz akcesoriów w odpowiednich miejscach nie będziesz tracić czasu na ich poszukiwanie. Profesjonalne wyposażenie warsztatu, takie jak regały, stoły i uchwyty, zapewni Ci także większą wygodę. Sprawdź, jakie elementy wyposażenia znajdziesz w naszym sklepie!

Wykorzystaj meble warsztatowe i pracuj wygodnie

Profesjonalne meble warsztatowe warto wykorzystać nawet w niewielkich pomieszczeniach. Tak naprawdę to właśnie tam okazują się najbardziej pomocne – na małej przestrzeni łatwo o nieporządek, a regały i panele ścienne są w stanie skutecznie mu zapobiec.

Dzięki szerokiej ofercie produktów w tej kategorii naszego sklepu łatwo dobierzesz taki rozmiar mebla, który będzie pasował do Twojego warsztatu.

Regały warsztatowe oferowane w naszym sklepie to produkty wytrzymujące duże obciążenia. Są wykonane z metalu, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że ich półki odkształcą się czy połamią podczas przechowywania ciężkiego sprzętu.

Jeśli masz w swoim warsztacie ograniczoną ilość miejsca, postaw na panele ścienne. Ich perforowana powierzchnia pozwala na wygodne zawieszanie narzędzi, akcesoriów i innych podręcznych drobiazgów. Aby zamontować panel, potrzebujesz jedynie kawałka wolnego miejsca na ścianie. Do każdego panelu ściennego dołączone są haczyki, które możesz rozmieścić w dowolny sposób.

Stoły robocze, które zapewnią Ci komfort

Duże stoły robocze na mocnych metalowych nogach bez problemu pomieszczą i utrzymają nawet ciężkie narzędzia, z których korzystasz na co dzień. Niektóre z naszych modeli są wyposażone w funkcję regulacji. Dzięki niej łatwo dopasujesz wysokość mebla do swoich potrzeb.

Ma to duży wpływ na ergonomię pracy – nie będziesz musiał schylać się ani przyjmować nienaturalnych pozycji, gdy korzystasz ze sprzętu. Stoły robocze dostępne w naszym sklepie są także przystosowane do montażu uchwytów i imadeł. Doskonale sprawdzą się jako wyposażenie warsztatu w zakładzie stolarskim czy firmie elektrotechnicznej.

Meble z naszego sklepu wytrzymują duże obciążenia, nawet do 300 kg – możesz bez problemu położyć na nich elementy z drewna, metalu bądź cięższych tworzyw.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalistyczne stoły do ukośnic oraz obrotowe stoły do frezarek.

Uchwyty do wiertarek, stojaki i inne akcesoria

Uchwyty i stojaki to akcesoria, dzięki którym możesz odciążyć swoje ręce podczas pracy z ciężkimi narzędziami, takimi jak wiertarki, wkrętarki itp.

Korzystanie z uchwytów zwiększa także bezpieczeństwo Twoje i innych pracowników. Nie jesteście wówczas narażeni na zranienie ostrymi, wystającymi elementami – tak może się zdarzyć, gdy sprzęt przechowuje się bezpośrednio na stole, w pobliżu miejsca wykonywania prac.

W tej kategorii mamy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz, by zorganizować sobie przestrzeń do pracy w najlepszy możliwy sposób. Jeśli zajmujesz się lutowaniem, warto zainwestować w uchwyt montażowy z lupą, który pozwoli Ci precyzyjnie wykonywać nawet najtrudniejsze zadania.

W Twoim warsztacie przyda Ci się także uniwersalny uchwyt do wiertarki, np. taki wyposażony w imadło. Polecamy również statywy do szlifierek kątowych.

Dlaczego Twój warsztat potrzebuje odpowiednich mebli, stołów i uchwytów?

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się naprawami, serwisowaniem, montażem czy rzemiosłem, na pewno chcesz połączyć wysoką jakość usług z szybkim tempem pracy. O akcesoriach i meblach warsztatowych warto myśleć właśnie w tym kontekście.

Uporządkowana, przemyślana przestrzeń, w której wszystkie narzędzia, materiały i drobiazgi mają swoje miejsce, znacznie ułatwi Ci wykonywanie pracy. Odpowiednie regały, stoły oraz uchwyty zapewnią Ci także większe bezpieczeństwo.

Skorzystają na tym również klienci. Używając specjalnych uchwytów na sprzęt, zadbasz o precyzję – idealnie równe otwory, dokładnie zamocowane wkręty i inne detale wykończenia.

Stwórz z nami profesjonalny warsztat – wybierz stoły, uchwyty i inne akcesoria niezbędne do pracy!

Jednopixelowy obrazek