Znaleziono 1526 produktów w kategorii

Bity i końcówki do wkrętarki

MILWAUKEE4932430856
Twoja cena:
GRAPHITE56H606
Twoja cena:
MILWAUKEE4932430870
Twoja cena:
MILWAUKEE4932479228
Twoja cena:
MILWAUKEE4932430904
Twoja cena:
WIHA33704
Twoja cena:
GRAPHITE56H562
Twoja cena:
MILWAUKEE4932478803
Twoja cena:
Twoja cena:
DEWALTDT7944TS-QZ
Twoja cena:
MILWAUKEE4932352406
Twoja cena:
DEWALTDT71522-QZ
Twoja cena:
MILWAUKEE4932430867
Twoja cena:
WIHA04009
Twoja cena:
TOPEX39D387
Twoja cena:
MILWAUKEE4932471826
Twoja cena:
GRAPHITE56H600
Twoja cena:
MILWAUKEE4932430851
Twoja cena:
WIHA32496
Twoja cena:
Twoja cena:
MILWAUKEE4932430862
Twoja cena:
MILWAUKEE4932492008
Twoja cena:
MILWAUKEE4932464240
Twoja cena:
MILWAUKEE4932471822
Twoja cena:

Bity i końcówki do wkrętarki

Jeśli korzystasz w swojej pracy z wkrętarki, może się okazać, że standardowe końcówki po pewnym czasie przestaną Ci wystarczać. Te dołączane standardowo do sprzętu mają uniwersalne zastosowanie, nie sprawdzą się jednak podczas wiercenia w niektórych materiałach. Mogą też nie pasować do określonego rodzaju śrub.

Nowych bitów do wiertarki będziesz potrzebować także wówczas, gdy stare zniszczą się w wyniku intensywnego użytkowania. W naszym sklepie na pewno znajdziesz końcówki do wkrętarki, które spełnią Twoje oczekiwania – oferta w tej kategorii obejmuje ponad tysiąc produktów!

Jakie rodzaje końcówek do wkrętarki znajdziesz w naszym sklepie?

Oferujemy zarówno pojedyncze bity do wkrętarki, jak i całe zestawy, składające się z kilku lub kilkunastu końcówek. Poszczególne modele różnią się od siebie m.in.:

  • rodzajem wkrętarek, do których są przeznaczone – zwykłych lub udarowych;
  • materiałami, jakie mogą obsługiwać – końcówki przeznaczone do pracy z drewnem czy tworzywami sztucznymi powinny być twarde, z kolei te przeznaczone do metalu czy betonu – miękkie i odporne na naprężenia;
  • sposobem mocowania we wkrętarce – rozróżnia się tu bity zatrzaskowe i magnetyczne;
  • kształtem grotów – wyróżnia się tu końcówki płaskie, krzyżowe PH oraz PZ, czterokątne, sześciokątne, Torx i inne.

To podstawowe parametry, na które należy zwrócić uwagę, gdy szukasz dla siebie końcówek do wkrętarki. Może się oczywiście okazać, że jeden rodzaj bitów nie będzie w Twoim przypadku wystarczający.

Większość osób profesjonalnie zajmujących się montażem czy remontami używa wielu końcówek pojedynczych i w zestawach. Takie elementy są najczęściej niedrogie (niektóre bity kosztują jedynie około 20 zł), dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z poważnymi wydatkami.

Pamiętaj, że im więcej końcówek będzie znajdowało się w Twojej skrzynce narzędziowej, tym więcej zastosowań będzie miała Twoja wkrętarka.

Kiedy możesz potrzebować nowych końcówek do wkrętarki?

Wkrętarka to uniwersalne urządzenie, za pomocą którego możesz wykonywać połączenia w drewnie, metalu, betonie oraz tworzywach sztucznych. Takiego sprzętu używa się podczas montażu mebli, remontów, prac wykończeniowych czy serwisowych. Nie zawsze jednak możesz używać tego samego rodzaju końcówek.

Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości swojej wkrętarki, potrzebujesz dodatkowych końcówek. To właśnie dzięki nim będziesz mógł łączyć ze sobą elementy wykonane z innych materiałów, a także używać różnych rodzajów wkrętów.

Końcówki do wkrętarek to elementy, które są narażone na uszkodzenia i zużycie w wyniku długiego lub intensywnego użytkowania. Zniszczyć mogą się też wówczas, gdy będziesz ich używać nieprawidłowo, np. ze zbyt twardymi materiałami. Dzięki szerokiej ofercie bitów w naszym sklepie to nie problem – wystarczy wymienić je na nowe, pasujące do Twojej wkrętarki.

Bity do wkrętarek dla profesjonalistów

Jeśli zajmujesz się montażem mebli czy remontami, zwykłe końcówki do wkrętarek dostępne w marketach budowlanych mogą nie spełniać Twoich oczekiwań. Jako profesjonalista potrzebujesz czegoś więcej – produktów wykonanych z wyjątkowo trwałych, mocnych materiałów, które nie uszkodzą się podczas intensywnego użytkowania.

Znajdziesz je u nas – to m.in. zestawy bitów do wkrętarek udarowych czy końcówki pokryte azotkiem tytanu. Dzięki odpowiednio dobranym końcówkom do wkrętarek możesz wykonywać połączenia nie tylko w drewnie czy betonie, lecz także w metalu.

Nasza oferta produktów dla profesjonalistów to również praktyczne akcesoria, np. adaptery do nasadek i bitów, za pomocą których będziesz mógł zastosować w swoim projekcie inne rodzaje wkrętów.

W Twojej pracy zapewne przydadzą się także przedłużacz do bitów, wyposażony w magnez. Dzięki niemu łatwo przymocujesz odpowiednią końcówkę. Taki przedłużacz okaże się niezastąpiony podczas pracy w trudnych warunkach i przy problemach z dotarciem za pomocą wkrętarki w odpowiednie miejsce.

Szukasz nietypowych bitów do wkrętarki lub masz pytania o produkty? Skontaktuj się z nami, a na pewno uzyskasz pomoc!

Jednopixelowy obrazek